ATGRIEŠNAS GARANTIJA
30 DIENU LAIKĀ!
BEZMAKSAS PIEGĀDE
Pasūtījumiem no 29 EUR

Bļodu paliktņi suņiem

Ikvienam suņa saimniekam mājās ir barības bļoda . Lielisks papildinājums ir speciālie paliktņi, kas neļauj netīrumiem nokļūt uz grīdas un novērš izšļakstīšanos. Tie ir pieejami dažādās krāsās, dizainos, formās un izmēros. Bļodu paklājiņi var būt izgatavoti no dažādiem materiāliem.


 

Kādi bļodu paliktņi ir pieejami?

  • plastmasas,
  • kartona, kas pārklāts ar īpašu kārtu.

Suņi ēd dažādi, to ietekmē audzināšana un individuālās īpašības, kā arī pareizā trauka izvēle. Lai arī kāds būtu iemesls, kāpēc ēdiens ir nonācis visur citur, tikai ne bļodā, ir vērts sevi no tā pasargāt. Pat jau iepriekš. Bļodiņu paliktņus ir viegli tīrīt un dezinficēt, tie drīkst saskarties ar pārtiku. Dažiem ir īpaši antibakteriāli pārklājumi un neslīdošs dibens. Tas ir svarīgi, ja suņiem patīk spēlēties un stumdīt bļodiņas. Plastmasas bļodu paliktņi parasti ir cietāki un slidenāki. Ļoti viegli mazgāt. Tomēr tie var slīdēt uz grīdas. Kartona paliktņus ar aizsargslāni ir viegli tīrīt, taču tos nevar samitrināt vai mazgāt trauku mazgājamā mašīnā. Tie slīd mazāk nekā plastmasas paliktņi.

Bļodu paliktņi ir risinājums, kas palīdzēs mums uzkopt un uzturēt tīrību un higiēnu. Tie ir estētiski pievilcīgi, ar skaistiem rakstiem, tādēļ tie labi iekļausies interjerā.

Nav produktu šajā kategorijā