ATGRIEŠNAS GARANTIJA
30 DIENU LAIKĀ!
BEZMAKSAS PIEGĀDE
Pasūtījumiem no 29 EUR

Dolina Noteci suņu barība

Jums kā suņa aizbildnim ir jāizvēlas pareizā barība un uzturs. Jūsu mīluļa veselībai ir jābūt prioritātei. Augstas kvalitātes sastāvdaļas, sabalansēts sastāvs, garšīgas kombinācijas un bieža jaunu produktu ieviešana tirgū - tas raksturo Dolina Noteci suņu barību.

 

Kāda ir Dolina Noteci barība?

Polijā ražota barība, kurā izmantotas izejvielas no pārbaudītiem vietējiem piegādātājiem. Katrs mājdzīvnieku barības ražošanas posms tiek uzraudzīts un rūpīgi pārbaudīts. Dolina Noteci pārtikas kvalitāte un drošība. Dolina Noteci vēlas, lai suņu saimnieki varētu viegli izvēlēties vislabāko barību, tādēļ uz produktu iepakojuma atradīsiet precīzus aprakstus un skaidri norādītas sastāvdaļas. Dolina Noteci ir galvenokārt mitrā barība, kas nesatur ĢMO un graudus. Suņi to labi panes, tai ir laba sagremojamība un garša.

Kādu Doliny Noteci barību izvēlēties savam sunim?

Lai apmierinātu suņu īpašnieku vēlmes, Dolina Noteci ir izlaidusi vairākas suņu barības līnijas. No augstākās kvalitātes līdz standarta barībai - pieņemama cena katram budžetam. Piedāvājumā ietilpst:

- Dolinę Noteci Premium - augstākās kvalitātes mitrā barība suņiem. Tā ir pielāgota suņa vajadzībām un ir pieejama dažādām šķirnēm, sākot no kucēniem, vecāka gadagājuma suņiem, pieaugušiem suņiem, līdz barībai vairāk vai mazāk aktīviem suņiem, suņiem ar lieko svaru un citiem. Ļoti pieejama, bagāta ar gaļu un subproduktiem, lai jūsu suns būtu vesels un dzīvotspējīgs.

- Piper ir standarta produktu līnija, kas izstrādāta, lai nodrošinātu, ka ikviens bez izņēmuma var pareizi barot savu suni. Barība ir sadalīta atkarībā no suņu vecuma, un tā ir pieejama gan kucēniem, gan senioriem, gan pieaugušiem suņiem. Barību galvenokārt veido gaļa un blakusprodukti ar piedevām. Šī ir pilnvērtīga mitrā barība.

- Dolina Noteci BASF - augstākās klases mitrā barība suņiem, kas pielāgota suņu bioloģiskajām vajadzībām, pilnībā sabalansēta. Zemā pārstrādes līmeņa dēļ suņu barība ir sātīga, tādēļ samazinās liekā svara risks, bet pati barība ilgāk uzglabājas. Interesantas garšas suņiem un viņu saimniekiem, kuri pieprasa un vēlas vislabāko uzturu.

- Super Food ir Dolina Noteci jaunākā mitrās barības līnija suņiem. Svaiga un izsmalcināta recepte, kuras pamatā ir gaļa un subprodukti. Visi gaļas veidi ir unikāli un garšīgi.

Mitrā barība ir pieejama dažādos veidos, lai katrs varētu atrast sev piemērotāko. Ir pusdienu ēdiens, pastēte vai gabaliņi mērcē. Atkarībā no jūsu suņa vēlmēm varat izvēlēties kvalitatīvu barību, kas atbilst jūsu mīluļa vajadzībām.

Dolina Noteci ir izveidojusi dažāda veida paciņas ar atšķirīgu svaru. Mitrā barība tiek piedāvāta konservu kārbās, paciņās un pat poliamīda iesaiņojumos.

Dolina Noteci nodrošina dabisku, dzīvniekiem piemērotu barību, un šāds uzturs garantē mājdzīvnieku veselību un vitalitāti, kā arī skaistu izskatu. Tajā pašā laikā aprūpētājiem tā neizmaksās pārāk dārgi.

Nav produktu šajā kategorijā