ATGRIEŠNAS GARANTIJA
30 DIENU LAIKĀ!
BEZMAKSAS PIEGĀDE
Pasūtījumiem no 29 EUR

Natures Protection suņu barība

Natures Protection barība mājdzīvniekiem tiek ražota modernā rūpnīcā Lietuvā. Garšīgā un viegli sagremojamā suņu barība ir pieejama dažādās formās un svara kategorijās. Barība ir pielāgota dažādiem suņu vecumiem, uztura vajadzībām, stāvoklim un lielumam.

 

Kāda ir Natures Protection barība mājdzīvniekiem?

Natures Protection izstrādātā barība mājdzīvniekiem ir izgatavota no augstas kvalitātes sastāvdaļām un bez mākslīgām piedevām. Zīmola pamatā ir trīs vērtības: barības drošība, vides aizsardzība un kvalitātes politika. Suņu barība tiek ražota, piedaloties veterinārārstiem, konsultantiem un citiem speciālistiem. Natures Protection ir vairāki kvalitātes sertifikāti.

Kā izvēlēties Natures Protection barību mājdzīvniekiem?

Suņu barība ir pieejama par pievilcīgām cenām. Uztura pamatā ir dzīvnieku izcelsmes produkti, graudaugi, augu valsts produkti un tauki. Tie ir papildināti ar vitamīniem un minerālvielām, kas uzlabo sagremojamību. Natures Protection barība satur olbaltumvielas, taukus un ogļhidrātus. Pareiza pārtikas izvēle palīdzēs novērst lieko svaru, trūkumus un veselības problēmu attīstību. Izvēloties jāņem vērā suņa vecums, stāvoklis, veselība un lielums. Pieaugušam sunim ir jādod barība, kas piemērota viņa vecuma grupai, jo tā ir sabalansēta citādāk un pieauguša suņa vajadzības atšķiras no kucēna vai vecāka gadagājuma suņa vajadzībām. Turklāt kucēnu un mazo šķirņu barība parasti ir mazākos gabaliņos, lai to būtu vieglāk ēst un sakošļāt.

Natures Protection piedāvā mitro un sauso suņu barību.

Nav produktu šajā kategorijā