ATGRIEŠNAS GARANTIJA
30 DIENU LAIKĀ!
BEZMAKSAS PIEGĀDE
Pasūtījumiem no 29 EUR

Pet Plus suņu barība

Holistiskā suņu barība ir jaunums tirgū. Bez graudiem, bagāta ar dzīvnieku izcelsmes izejvielām, suņiem tā garšo un ir patiešām izdevīga cenas un kvalitātes ziņā. Pet Plus barības klāstā ir sausā barība visu vecumu suņiem.

 

Kādi ir Pet Plus produkti?

Pet Plus barība ir sabalansēta, bagātināta ar barības vielām un minerālvielām. Ražotājs vēlas nodrošināt ar Pet Plus baroto suņu veselību un labsajūtu. Holistiskā barība nodrošina visas nepieciešamās barības vielas. Sausā suņu barība satur vairāk nekā vienu dzīvnieku olbaltumvielu, kas nodrošina jūsu sunim daudzveidīgu un veselīgu uzturu.

Sausā suņu barība ir pieejama dažādām vecuma grupām (kucēnu barība, pieaugušo suņu barība, senioru barība), kastrētiem vai sterilizētiem suņiem, tāpat arī barība vairāk vai mazāk aktīviem suņiem.

 

Vai ir vērts ieguldīt līdzekļus Pet Plus sausajā barībā?


Pet Plus klāsts parasti ir pieejams un barība ir salīdzinoši lēta. Ikviens, kas dzīvo pilsētā vai laukos, var viegli atrast šādu barību savam mājdzīvniekam.

Pēdējā laikā arvien biežāk redzam, ka suņiem ir nepieciešams sabalansēts uzturs. Cilvēka pārtika vai atliekas no cilvēka maltītes nenodrošina visas sunim nepieciešamās uzturvielas.

Nav produktu šajā kategorijā