ATGRIEŠNAS GARANTIJA
30 DIENU LAIKĀ!
BEZMAKSAS PIEGĀDE
Pasūtījumiem no 29 EUR

Schesir suņu barība

Itāļu suņu barības zīmols, kas piedāvā mitro un sauso barību. Receptūras izstrādes pamatā ir kvalitatīvas, dabīgas un veselīgas sastāvdaļas. Audzētāji un suņu saimnieki ir novērtējuši Schesir un ir apmierināti ar tā ietekmi uz suņa ķermeni.

 

Veselīgs uzturs rada veselīgu suni.

Suņa organismam ir nepieciešams daudz olbaltumvielu un tauku, bet vislabākā no dzīvnieku izcelsmes ir gaļa. Pareizs un sabalansēts uzturs uzlabos suņa stāvokli, imunitāti, regulēs gremošanas procesus, kā arī palielinās dzīvesprieku un pozitīvi ietekmēs viņa uzvedību.

Kāda ir Schesir pārtika?

Augstas kvalitātes produkti un dažādi produkti no uzticamiem avotiem ir dārgi. Schesir ēdieni ir visaugstākās kvalitātes, tāpēc tie arī maksā dārgāk. Barībai izmantotās zivis nāk no likumīgiem avotiem un zvejām. Uz barības ir norāde „bez cietsirdības“ un „draudzīgs okeānam“. Uzturvielu līdzsvars padara tās par mājās gatavotu barību, ko sunim var dot katru dienu kā uztura pamatu.

Schesir bija pirmais uzņēmums pasaulē, kas suņu barībā ieviesa kvinoju (Bolīvijas balandu). Tas bija graudu aizstājējs, un to joprojām izmanto suņu barībā. Schesir produkti nesatur mākslīgās krāsvielas, konservantus un ĢMO.

Iepakojums ir praktisks un ērts, ar dažāda svara iepakojumiem vai skārda bundžām.

Nav produktu šajā kategorijā