ATGRIEŠNAS GARANTIJA
30 DIENU LAIKĀ!
BEZMAKSAS PIEGĀDE
Pasūtījumiem no 29 EUR

Suņu dresēšanas uzpurņi

Uzpurnis ir obligāts suņa aksesuārs, kas jāatceras katram saimniekam.

Tas ir nepieciešams pastaigājoties sabiedriskās vietās un pārvadājot suni sabiedriskajā transportā. Izvēloties pareizu modeli, jūs savam mājdzīvniekam sniedzat brīvību elpot un pārvietoties.

Uzpurnis tiek asociēts ar šķirnēm, kas tiek uzskatītas par bīstamām, taču tā nav taisnība. Piesardzības pasākumus ir vērts veikt neatkarīgi no mūsu suņa šķirnes un rakstura.

 

 

Kādi ir uzpurņu veidi?

Uzpurņi ir:

  • Metāla - tāpat kā ar metāla apkaklēm, tos ir visvieglāk uzturēt tīrus, un tie ir izturīgi. Ja uztraucamies, ka suņa kustības būs ierobežotas, droši varam izvēlēties tādu, kurā ir pietiekami daudz vietas purnam un kurā suns var brīvi atvērt muti. Metāla uzpurņi ir ļoti populāri, un tos izmanto, piemēram, policija. Trūkums var būt to svars.
  • Ādas - atšķirībā no metāla, ādu ir grūtāk uzturēt tīru, īpaši lietus laikā vai tad, ja mūsu sunim patīk dubļi.
    Liels pluss ir tas, ka āda ir viegls un valkāšanai ērts materiāls.
  • Plastmasas, piemēram, izgatavotas no plastikāta. Tie apvieno divas lielas ādas un metāla uzpurņu priekšrocības - tie ir viegli un viegli tīrāmi. Trūkums ir to izturība.
  • Auduma - jāizmanto tikai veterinārārsta apmeklējumiem. Auduma uzpurņi apgrūtina suņa elpošanu, redzam, ka suns elso. Karstā laikā tas kļūst patiešām bīstami - tas var izraisīt skābekļa trūkumu un bezsamaņu.
  • Fizioloģiskie - lieliski piemēroti mūsu mīluļa mutes formai. Tos ir arī viegli lietot. Izgatavoti no metāla vai augstas kvalitātes plastmasas. Tas ir lielisks risinājums apmācībām, jo jūs varat viegli barot savu suņuku ar kārumiem. Suns var arī dzert ūdeni un brīvi elpot. Tāpat arī nav riska saskrāpēt jutīgas virsmas, kā tas bieži notiek ar metālu.

 

 

Kā izvēlēties uzpurņa izmēru?

Pareizi izvēlētam uzpurnim jāatstāj vieta degunam un tam nevajag aizsegt acis. Ja cenšaties uzpurni uzlikt sunim, kurš vēl aug, atcerieties, ka noteikti būs nepieciešams iegādāties jaunu izmēru.

 

 

Kā suni pieradināt valkāt uzpurni?

Vislabāk ir sākt vēl kucēna vecumā, lai vēlāk tas sunim neradītu pārāk lielu stresu. Uzpurni var apvienot ar kārumu pasniegšanu, lai uzpurnis radītu pozitīvu asociāciju.