Tetra DecoArt Plant L Foxtail Red 30 cm

Zīmols: TETRA
46792
6.26

Mēs izsūtām 1-3 dienu laikā

Atlīdzības punkti: 2 punkts
Mūsu klienta fotogrāfijas Mūsu klienta fotogrāfijas

Tetra DecoArt Plantastics Sarkanā lapsaste

Mākslīgs augs ar dabisku izskatu. Sarkanā lapsaste, saukta arī par ūdens pelašķi, ir īpaši slavena ar savām spilgti sarkanajām spalvotajām lapām.

Tetra DecoArt Plantastics Sarkanā lapsaste ir mākslīgais augs, kas imitē rūsganu lapsastes ("ūdens pelašķa") augus. Īpaši uzkrītošas ir tās spilgti sarkanās spalvotās lapas. Auga unikālais izskats ļauj to bieži izvēlēties, lai radītu kontrastu ar citiem ūdensaugiem. Tas ir arī lieliski piemērots, lai maskētu aprīkojumu, piemēram, filtrus un sildītājus. Kamēr dabiskos augus bieži vien slikti ietekmē neliels attālums no filtriem un sildītājiem, mākslīgos augus šīs ierīces neietekmē. Lai gan mākslīgais augs nepilda dabisko ūdensaugu funkcijas, tas veiksmīgi nodrošina lieliskus slēpšanās un nārsta apstākļus. Turklāt mākslīgais airis ne tikai izskatās kā īsts augs, bet arī dabiski pārvietojas līdz ar straumi. Tetra DecoArt Plantastics Red Foxtail ir arī citas priekšrocības. Pirmkārt, to ir ļoti viegli un ātri "iestādīt", un to var arī izņemt no akvārija, piemēram, nomazgāt krāna ūdenī. Otrkārt, tas ir izturīgs un, neraugoties uz laiku, nezaudē ne formu, ne krāsu. Tetra DecoArt Plantastics Red Foxtail ir pieejams mazos, vidējos un lielajos izmēros, attiecīgi ar augstumu: 15, 23 un 30 cm, tāpēc to var stādīt akvārija priekšpusē, centrā vai aizmugurē atkarībā no jūsu vajadzībām. Lielais izmērs bieži vien sasniedz pat ūdens virsmu. Tas viss padara Tetra DecoArt Plantastics Red Foxtail unikālu mākslīgo akvārija augu ar plašu pielietojumu jebkura veida akvārijiem.

Parametri

Zīmols:
TETRA
Kādi ir produktu vērtēšanas noteikumi?

Tikai reģistrēti FERA24.LV klienti, kuri ir iegādājušies produktu, var dot tai vērtējumu. Ar zvaigznītēm norādītais vērtējums ir vidējais no visiem vērtējumiem. Pēc atsauksmju apstrādes mēs publicēsim gan pozitīvus, gan negatīvus vērtējumus.

Atsauksmes

Nerasta atsiliepimų

Uzrakstīt atsauksmi

Nesen iegādājāties šo produktu? Palīdziet citiem pircējiem izdarīt pareizo izvēli un pievienot fotoattēlu(-us)?