Trixie krūšu siksna Julius-K9 Idc 0 / M–L 58–76 cm / 40 mm, melna

Zīmols: TRIXIE
44267
48.02

Mēs izsūtām 3-5 dienu laikā

Atlīdzības punkti: 12 punkts
Mūsu klienta fotogrāfijas Mūsu klienta fotogrāfijas

Ergonomiskas suņu siksnas, ideāli pieguļ būrim, lai optimāli sadalītu spiedienu. Novērš spiedienu uz kaklu un nekavē elpošanu. Pateicoties pielāgotajam vēdera siksnas griezumam, kas ir novietots uz aizmuguri, siksna nodrošina vairāk vietas zem ķepām. Tās ir īpaši izturīgas, elpojošas, ar ādai draudzīgu polsterējumu. Tām ir pilnībā regulējamas siksnas pie krūtīm un vēdera.

Tajos ir vieta, kur piestiprināt gaismu un roku ar papildu stiprinājuma siksnu. Atstarojošie elementi palielina drošību.

Izmērs: 0/M-LIzmēri
: 58-76 cm/40 mm

Uzvelkot sunim četrkājaino siksnu, īpašu uzmanību pievērsiet pareizai vēdera/krūšu siksnas un krūšu siksnas regulēšanai. Ja vēdera josta ir pārāk cieša, suns jutīs ievērojamu diskomfortu, un, ja krūšu josta ir pārāk īsa, gan vēdera josta, gan sprādze var pārvietoties zem paduses un sāpīgi berzēt ādu. Ja vēdera josta ir pareizi noregulēta, jūs varat viegli ievietot pirkstus starp četrpunktu siksnu un suņa muguru.

Parametri

Zīmols:
TRIXIE
Kādi ir produktu vērtēšanas noteikumi?

Tikai reģistrēti FERA24.LV klienti, kuri ir iegādājušies produktu, var dot tai vērtējumu. Ar zvaigznītēm norādītais vērtējums ir vidējais no visiem vērtējumiem. Pēc atsauksmju apstrādes mēs publicēsim gan pozitīvus, gan negatīvus vērtējumus.

Atsauksmes

Nerasta atsiliepimų

Uzrakstīt atsauksmi

Nesen iegādājāties šo produktu? Palīdziet citiem pircējiem izdarīt pareizo izvēli un pievienot fotoattēlu(-us)?