Trixie krūšu siksna Julius-K9 Idc mini-mini / S 40–53 cm / 22 mm, piparmētru krāsā

Zīmols: TRIXIE
44262
45.62

Mēs izsūtām 3-5 dienu laikā

Atlīdzības punkti: 11 punkts
Mūsu klienta fotogrāfijas Mūsu klienta fotogrāfijas

****

1 Atsauksmes 4 z 5

*****

0%

****

100%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% klientu iesaka šo produktu

Uzrakstīt atsauksmi

Ergonomiskas suņu siksnas, kas ideāli pieguļ būrim, lai optimāli sadalītu spiedienu. Tie novērš spiedienu uz kaklu un nekavē elpošanu. Pateicoties pielāgotajam vēdera siksnas griezumam, kas novirzīts uz aizmuguri, siksna nodrošina vairāk vietas zem ķepām. Tās ir īpaši izturīgas, elpojošas, ar ādai draudzīgu apakšdaļu. Tām ir pilnībā regulējamas siksnas pie krūtīm un vēdera.

Tajos ir vieta, kur piestiprināt gaismu un roku ar papildu stiprinājuma siksnu. Atstarojošie elementi palielina drošību.

Lai izvēlētos pareizo suņa siksnu, ir nepieciešams precīzi izmērīt savu suni. Suņa krūškurvja apkārtmērs jāmēra četru pirkstu attālumā no priekšējām ķepām 0, 1, 2, 3 un 4 izmēra suņiem un divu pirkstu attālumā Baby1 un Baby2 izmēra suņiem.

Uzvelkot sunim siksnu, pievērsiet īpašu uzmanību pareizai vēdera siksnas /apkārt krūtīm/ un krūšu siksnas regulēšanai. Ja vēdera josta ir pārāk cieši noregulēta, suns jutīs ievērojamu diskomfortu, un, ja krūšu josta ir pārāk īsa, gan vēdera josta, gan sprādze var ieslīdēt zem paduses un sāpīgi berzēt ādu. Ar pareizi noregulētu vēdera jostu jūs varat viegli ievietot pirkstus starp siksnu un suņa muguru.

Krāsa: zila / tirkīza
Izmērs: Mini/S

Izmēri: 49-67 cm/22 mm
Rumpja apkārtmērs: 49-67 cm

Parametri

Mājdzīvnieka izmērs:
Mazās šķirnes
Zīmols:
TRIXIE
Kādi ir produktu vērtēšanas noteikumi?

Tikai reģistrēti FERA24.LV klienti, kuri ir iegādājušies produktu, var dot tai vērtējumu. Ar zvaigznītēm norādītais vērtējums ir vidējais no visiem vērtējumiem. Pēc atsauksmju apstrādes mēs publicēsim gan pozitīvus, gan negatīvus vērtējumus.

Atsauksmes

Uzrakstīt atsauksmi

****

Esmu apmierināts ar iegādātajām siksnām. Tie labi darbojas katru dienu.

Nesen iegādājāties šo produktu? Palīdziet citiem pircējiem izdarīt pareizo izvēli un pievienot fotoattēlu(-us)?