Trixie petnešos Julius-K9 Idc Baby 2 / XS-S 33–45 cm / 18 mm juodos

Zīmols: TRIXIE
44258
26.10

Mēs izsūtām 3-5 dienu laikā

Atlīdzības punkti: 7 punkts
Mūsu klienta fotogrāfijas Mūsu klienta fotogrāfijas


Ergonomiskas suņu siksnas, kas ideāli pieguļ būrim, lai optimāli sadalītu spiedienu. Tie novērš spiedienu uz kaklu un nekavē elpošanu. Pateicoties pielāgotajam vēdera siksnas griezumam, kas novirzīts uz aizmuguri, siksna nodrošina vairāk vietas zem ķepām. Tās ir īpaši izturīgas, elpojošas, ar ādai draudzīgu apakšdaļu. Tām ir pilnībā regulējamas siksnas pie krūtīm un vēdera.

Tajos ir vieta, kur piestiprināt gaismu un roku ar papildu stiprinājuma siksnu. Atstarojošie elementi palielina drošību.

Lai izvēlētos savam sunim piemērotu siksnu, ir nepieciešams precīzi izmērīt suni. 0, 1, 2, 3 un 4 izmēra suņa krūškurvja apkārtmērs jāmēra četru pirkstu attālumā no priekšējām ķepām, bet 0, 1, 2, 3 un 4 izmēram - divu pirkstu attālumā no Baby1 un Baby2 izmēra siksnām.

Uzvelkot sunim četrkājaino siksnu, pievērsiet īpašu uzmanību pareizai vēdera jostas /apkārt krūtīm/ un krūšu siksnas regulēšanai. Ja vēdera siksna ir pārāk cieši piestiprināta, suns izjutīs lielu diskomfortu, bet, ja krūšu siksna ir pārāk īsa, gan vēdera siksna, gan sprādze var ieslīdēt zem paduses un sāpīgi berzēt ādu. Ja vēdera siksna ir pareizi noregulēta, jūs varat viegli ievietot pirkstus starp siksnu un suņa muguru.

Krāsa: melnaIzmērs
: Mini-Mini/SW Izmēri:
33-45 cm/18 m

Parametri

Mājdzīvnieka izmērs:
Mazās un miniatūrās šķirnes
Zīmols:
TRIXIE
Kādi ir produktu vērtēšanas noteikumi?

Tikai reģistrēti FERA24.LV klienti, kuri ir iegādājušies produktu, var dot tai vērtējumu. Ar zvaigznītēm norādītais vērtējums ir vidējais no visiem vērtējumiem. Pēc atsauksmju apstrādes mēs publicēsim gan pozitīvus, gan negatīvus vērtējumus.

Atsauksmes

Nerasta atsiliepimų

Uzrakstīt atsauksmi

Nesen iegādājāties šo produktu? Palīdziet citiem pircējiem izdarīt pareizo izvēli un pievienot fotoattēlu(-us)?