ADVANCE

Advance ir spāņu zīmols, kas piedāvā lolojumdzīvnieku aprūpētājiem specializētu barību suņiem un kaķiem. Advance pamatā ir princips, ka viss sākas ar uzturu, no tā ir atkarīga dzīvnieka veselība un dzīves kvalitāte.

. .

.

Pārdošana - suņu un kaķu barība

.

Advance barības formulas tiek veidotas saskaņā ar laboratorijas testiem Weltham Petcare institūtā un pēc tam iztur garšas un sagremojamības testus.
Advance barība ir pielāgota, lai apmierinātu to mājdzīvnieku vajadzības, kuriem nepieciešams papildu atbalsts veselībai.


Advance zīmols izceļas ar augstu garšas kārpināmību, tāpēc pat slimi dzīvnieki - ar vājāku apetīti - labprāt to uzņem.

Advance pārtika - veterinārais veselības atbalsts suņiem un kaķiem

.

Mājdzīvnieku preču veikalā fera.co.uk atradīsiet Advance sauso barību suņiem ar nieru slimībām, aknu slimībām, barības nepanesamību vai gremošanas problēmām un daudz ko citu. Advance piedāvā arī barību, kas iedalīta pēc suņa vecuma - barību suņiem senioriem, barību pieaugušiem suņiem un barību kucēniem. Tās visas satur augstas kvalitātes sastāvdaļas.

Advance zīmols piedāvā arī sauso barību kaķiem. Tās ir paredzētas kaķiem ar jutīgu gremošanas sistēmu, kaķiem ar lieko svaru vai kaķiem ar gremošanas slimībām. Iepazīstieties ar pieejamo klāstu vietnē fera.co.uk un izvēlieties savam mājdzīvniekam piemērotāko barību.
Jāatceras, ka veterināro barību jāizraksta veterinārārstam un tā jāpielāgo konkrētā dzīvnieka slimībai.

Show Kategorijas

Rodyti filtrus

Dzīves posms
Iepakojuma svars (kg)
  • 0
  • 12
Min Max
Mājdzīvnieka izmērs
Īpašas prasības
Kuram mājdzīvniekam
Cena
Veids