IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

Suņu ceļošanas aprīkojums

Neatkarīgi no tā, vai jūsu suns ir liels ceļojumu entuziasts vai tajos dodas nelabprāt, ceļošana neizbēgami ir nepieciešama jūsu pašu priekam. Atvaļinājums, pārcelšanās uz citu mājvietu vai baisais veterinārārsts ir daži iemesli, kuru dēļ jūsu sunim transportēšanas laikā ir jābūt ērtā un drošā vietā.

Tāpēc ir vērts pārliecināties, ka jums ir pareizais ceļojuma aprīkojums, kas ne tikai parūpēsies par jūsu suņa drošību, bet arī nodrošinās viņam optimālu komfortu, jo tomēr ir jāatzīst, ka lielākajai daļai mājdzīvnieku ceļošana ir nepatīkama situācija.

 

 

Kāds ceļošanas aprīkojums var padarīt braukšanu automašīnā drošāku?

Suņa pārvadāšana automašīnā ir diezgan liels izaicinājums. Lai brauciens būtu patīkams ikvienam, ir vērts iegādāties piemērotu suņu pārnēsājamo somu vai auto pavadu, kas ne tikai nodrošinās drošību, bet arī noturēs suni vienā vietā, lai jums nebūtu jāuztraucas par negadījumiem, ja jūsu pūkainais draugs pēkšņi gribēs no prieka ielēkt jums klēpī.

Lai novērstu suņa klaiņošanu pa transportlīdzekli, varat iegādāties aiz priekšējiem sēdekļiem uzstādāmu tīklu, kas neļaus jūsu mīlulim pieiet pie vadītāja, vai aiz aizmugurējiem sēdekļiem uzstādāmu stingrāku tīklu, ja suns ceļo bagāžniekā.

 

Vēl viens līdzeklis, kas jūsu mājdzīvniekam ceļojuma laikā nodrošinās lielāku komfortu, ir automašīnas paklājiņš, kas neļauj sunim izkāpt no sēdekļa, pateicoties priekšējo un aizmugurējo sēdekļu balstam.

Tā kā suņi mēdz būt īsti razbainieki, varat apsvērt arī atvērto logu nostiprināšanu ar horizontālām automašīnas restēm - lai nodrošinātos pret situāciju, ka kāds razbainieks izliecas pārāk tālu un izkrīt, jo mēs noteikti nevēlamies, lai notiktu šāda traģēdija.

 

Kāds ekipējums ir nepieciešams pastaigas laikā?

Arvien populārākas kļūst arī suņu somas, kas parasti ir uz diviem riteņiem un atgādina ceļojuma somas, parasti aiztaisāmas ar rāvējslēdzēju vai izturīgu līplenti. Tās var viegli piestiprināt pie velosipēda, sniedzot mūsu mīluļiem neaizmirstamu pieredzi un daudz jautrības.

Vēl viena interesanta ērtība ir velosipēda somas, pateicoties kurām dzīvnieks var sajust vēju matos un sasniegt diezgan lielu ātrumu.

Gan pastaigājoties, gan braucot ar automašīnu, jāatceras par mūsu suņu pamatvajadzībām - ēdienu un dzērienu. Tāpēc ir vērts iegādāties salokāmās ceļojuma bļodiņas, kas ir ļoti kompaktas un praktiskas. Arīūdens pudeles, ir ļoti svarīgs elements, īpaši tās, kas uztur pareizo temperatūru.

Ievērojot iepriekš minētos ieteikumus, jūsu suns noteikti spēs nedaudz labāk pārvarēt ceļojuma radīto stresu. Ja viņam automašīna vai brauciens nesaistās tikai ar veterinārārstu, laika gaitā viņš vismaz nedaudz pieradīs pie ceļošanas. Atcerieties, ka pirmajā vietā ir jūsu suņa drošība un komforts!