IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

Suņu barība bez graudaugiem

Suņiem, kas cieš no alerģijām un nepanesībām, vajadzētu ievērot pareizu uzturu, kas mazinās viņu veselības problēmas. Simptomi bieži vien ir ādas alerģijas vai pārtikas nepanesamība un līdz ar to arī kuņģa problēmas. Šādās situācijās ir ieteicama speciālā barība, kas nesatur graudus. Barība bez graudiem nav paredzēta tikai suņiem ar veselības problēmām. Tā ir ieteicama arī pilnīgi veseliem dzīvniekiem. Tā sastāv galvenokārt no augstas kvalitātes gaļas (truša, fazāna vai jēra gaļas) un piedevām, piemēram, eļļām, augu ekstraktiem un dārzeņiem.

 

Uzturs bez graudiem - kāpēc jums vajadzētu to izmantot savam sunim?

Nekvalitatīvas pārtikas produktu sastāvā ir apstrādāti graudi, piemēram, makaroni, kukurūza un sojas produkti. Tie netiek absorbēti, tāpēc, dodot tos sunim, bieži rodas ādas izsitumi vai kuņģa problēmas, piemēram, caureja. Zemākas kvalitātes pārtikas produktos ir arī ražošanas atliekas, uzlabotāji un konservanti. Tikai daži procenti no graudu barības sagremojas, tāpēc sunim tās nepieciešams 3-4 reizes vairāk. Saimniekiem jāpatur prātā, ka mazāks gaļas saturs pārstrādātajā pārtikā nozīmē lielāku graudu daudzumu. Īpaša uzmanība jāpievērš etiķetēm un jāuzmanās no pārtikas produktiem, kurus var iegādāties lielveikalos.

Kādiem suņiem barību bez graudiem?

Barību bez graudiem var dot jebkuram sunim, arī tad, ja tam nav alerģiju, paaugstinātas jutības vai gremošanas traucējumu simptomu. Dzīvniekiem, kuri šādi reaģē uz graudaugiem, ir jāmaina barība. Produkti bez graudiem ir dārgāki, taču tie neapšaubāmi ir kvalitatīvāki un veido sabalansētu uzturu. Veselīgām sastāvdaļām ir pozitīva ietekme ne tikai uz ādu, bet arī uz kažoku un, pats galvenais, uz jūsu mājdzīvnieka vispārējo veselību.

Pret graudiem īpaši jutīgi ir:

  • čau-čau,
  • labradori,
  • bokseri,
  • vācu aitu suņi,
  • zeltainie retrīveri,
  • miniatūrie šnauceri,
  • Argentīnas dogs.

Reitings suņu barībai bez graudiem

Tirgū ir daudz ražotāju, kas piedāvā labas kvalitātes barību bez graudiem. Izvēloties savam mājdzīvniekam piemērotu barību, ir ieteicams noskaidrot citu saimnieku viedokļus vai lūgt padomu pieredzējušākiem cilvēkiem, kā arī iegādāties barību tikai no pārbaudītiem avotiem.

„Acana Grass Fed“ piedāvā produktus, kas nesatur graudus, un šis piedāvājums ir īpaši ieteicams alerģiju slimniekiem un jutīgiem suņiem ar kuņģa problēmām. Barība ir viegli sagremojama, barojoša un izgatavota no jēra gaļas. Ražotāji ir izstrādājuši īpašu formulu, kas papildināta ar dažādiem garšaugiem, dārzeņiem un augļiem. Tādas piedevas kā majorāns, cigoriņi, kurkuma, dzērvenes, mellenes vai mežrozītes stiprina imunitāti un uzlabo kuņģa darbību.

Uzņēmums Brit ir izstrādājis arī augstas kvalitātes barību bez graudiem, kas ir pielāgota tieši jūsu suņa dabiskajām vajadzībām. Produktu sastāvā ir tādas piedevas kā pīle, fazāns un lasis, kas ļauj jūsu sunim izbaudīt lielisku pilnvērtīgas maltītes garšu. „Brit Carnilove“ pieaugušo suņu barībā ir augsts olbaltumvielu saturs (līdz 36%). To veselību labvēlīgi ietekmē tādas piedevas kā laša eļļa, aļģu ekstrakts un juka. Brit ražo arī barību „Care Grain Free“ - to var pielāgot tieši jūsu dzīvnieka vajadzībām atkarībā no tā vecuma, lieluma vai veselības stāvokļa. Ražotāji ir izstrādājuši formulu, kas uzlabo suņa imunitāti, kažoka un ādas stāvokli.

Barība bez graudaugiem galvenokārt ir ieteicama jutīgiem dzīvniekiem, piemēram, dzīvniekiem ar ādas problēmām vai alerģijām. Tomēr tā ir piemērota visiem suņiem, jo īpaši tāpēc, ka tie nesagremo graudu produktus, kas ir tie saucamie lētākie sodu aizpildītāji. Apsveriet šāda uztura ieviešanu, lai nodrošinātu sava suņa labsajūtu un sniegtu viņam nepieciešamās uzturvielas.

1 2 3 4 5 6
1 2 3 4 5 6