Suņu atbaidīšanas līdzekļi

Suņu repelenti ir ļoti praktiski līdzekļi cilvēkiem, kuri vēlas, lai viņu suņi neiekļūtu kādās noteiktās vietās. Apsmidzinātāji vai losjoni var samazināt mēbeļu graušanu, apģērba bojāšanu vai iešanu tur, kur suņiem nevajadzētu. Dažādi uzņēmumi piedāvā vairākus suņu atbaidīšanas līdzekļus. Kategorijas līderi ir Francodex, Benek, Over-Zoo, Dr. Seidel un Versele-Laga.

 

Kas ir suņus atbaidoši aerosoli un preparāti?

Suņu atbaidīšanas līdzekļi ir izgatavoti no dabīgām, mājdzīvniekiem pilnīgi drošām sastāvdaļām. Suņiem nepatīkamā smarža un arī garša neļauj viņiem tuvoties noteiktajai vietai. Ja vēlaties pasargāt dīvānus, krēslus, puķes vai citus svarīgus vai vērtīgus priekšmetus no jūsu mājdzīvnieka kaitīgās iedarbības un urinēšanas, varat apsvērt iespēju iegādāties kādu no piedāvātajiem suņu atbaidīšanas līdzekļiem. Suņu atbaidīšanas līdzekļa pamatā parasti ir augu kompozīcija, kas mājdzīvniekam nepatīk. Augu ekstraktiem ir raksturīgi spēcīgi ēteri, kas ļoti intensīvi ietekmē suņu smaržu un garšu.

 

Kas ir suņu repelenti?

Visbiežāk atradīsiet suņus atbaidošus aerosolus. Šo preparāta formu ir ļoti viegli izmantot. Jūs varat viegli un ātri apsmidzināt salīdzinoši lielu virsmu, kuru vēlaties pasargāt no suņu iedarbības. Pietiek ar to, ka objektu un tā tuvāko apkārtni apsmidzināt ar repelentu. Mazie pilieni ātri uzsūcas un neveido svītras un traipus.

Tāpat ir pieejamas arī suņus atbaidošas granulas. Tās galvenokārt ir paredzētas suņu atbaidīšanai. Tās nav ieteicams uzglabāt mājās, un jāuzmanās, lai granulas neapēstu mājdzīvnieki. Šādas granulas pasargās puķes, kokus un āra priekšmetus no izrakšanas, suņa teritorijas iezīmēšanas vai sabojāšanas, kā arī no svešiem suņiem.

Suņu atbaidīšanas šķidrumi ir pieejami lielos iepakojumos un kalpo ilgu laiku. Šķidrumu var viegli uzliet uz virsmām, piemēram, āra podiem vai flīzēm, vai arī samitrināt lupatiņu un noslaucīt virsmas, no kurām vēlaties pasargāt suņus. Šķidrumiem ir spēcīgs aromāts, tāpēc tam, lai suņus atturētu no graušanas un urinēšanas, pietiek ar nelielu daudzumu.

 

 

Izvēloties pareizo suņu atbaidīšanas līdzekli, noderēs citu suņu saimnieku viedoklis, kuri šos produktus jau ir lietojuši. Lai atbaidītu suņus, ir vērts paļauties arī uz produkta vērtējumiem.