Suņu kažoka ķemme

Vai staigājat pa savu mājokli un brīnāties, no kurienes katrā stūrī ir spalvas? Vai jūs interesē labākais veids, kā no tām atbrīvoties? Mūsu piedāvājumā ir aprīkojums, kas atvieglo spalvu savākšanu un noņemšanu no visām mājsaimniecības ierīcēm un mēbelēm. Varat izvēlēties cimdus, birstes un rullīšus. Kuru rīku izvēlēties? Un kas darbosies vislabāk?

 

Kādi pasākumi palīdzēs mums cīnīties ar spalvu noņemšanu no mēbelēm?

- Spalvucimds ir universāls piederums, kas būtu nepieciešams katram mājdzīvnieka īpašniekam. Tas lieliski noderēs, lai savāktu spalvas no mēbelēm, kā arī lai notīrītu suņa kažoku pēc ķemmēšanas. Ērtie un ergonomiskie cimdi vai birstes ar rokturi ir viegli un parocīgi. Darba virsma parasti ir izgatavota no gumijas. Šis materiāls ir nedaudz lipīgs un ļoti labi savāc spalvu. Tas vislabāk noņem spalvas no audumiem, tāpēc ir neatsverams palīgs dīvānu, krēslu, polsterējumu un citu izstrādājumu tīrīšanai. Ar šo aprīkojumu var tīrīt arī citas virsmas, piemēram, grīdas vai galdus. Ar šiem cimdiem var apstrādāt jebkura veida un jebkura garuma spalvu.

- Spalvu savākšanas rullītis - mājdzīvnieku īpašniekiem pazīstams un iecienīts rīks, ko jau daudzus gadus veiksmīgi izmanto drēbju tīrīšanai. Rullīšiem ir noņemamas lapiņas ar līmpapīru, kas jānomaina, kad tās ir pilnas ar spalvām. Rullīši ir viegli un mazi, tos var paslēpt somā vai mugursomā, lai jebkurā situācijā jūs varētu nodrošināt tīrus audumus. Tomēr šādi rullīši vislabāk savāc īsāku un mīkstāku spalvu, tāpēc tie ir ieteicami īsspalvainu suņu īpašniekiem. Rullīši labi tīra apģērbu, ar tiem iespējams tīrīt arī polsterējumu vai mēbeles, taču tīrāmajam materiālam jābūt pietiekami gludam, lai rullītis to varētu rūpīgi notīrīt

- Matu noņemšanas birste - birstes beigās ir gumijas elements, tikai diezgan cietāks. Zobiņi nelūzt, tāpēc tie vislabāk strādā uz paklājiem, grīdsegām un nelīdzeniem vai izliektiem elementiem. Šādas birstes nav piemērotas apģērbu tīrīšanai. Vislabāk tās iedarbojas uz vidēji garas un garas, salīdzinoši mīkstas spalvas.

 

Papildu sīkrīki suņu spalvu savākšanai

Dažām suņu apmatojuma noņemšanas ierīcēm ir savācēji savāktajam apmatojumam. Kad konteiners ir pilns, to iztukšo, un jūs joprojām varat baudīt tā ērto izmantošanu. Konteinera lielumam jābūt pielāgotam suņa spalvas garumam. Jo tas ir garāks, jo lielākam jābūt tilpumam, pretējā gadījumā tas nespēs savākt spalvu.Suņi gandrīz visu laiku nomet atmirušo spalvu, bet berzēšanās pret priekšmetiem paātrina to nomešanu. Regulāra suņa ķemmēšana uzturēs suņa kažoku labā stāvoklī. Tomēr suņa apmatojuma kvalitāti un stiprumu nosaka tā uzturs. Neskatoties uz to, jāpatur prātā arī tas, ka suņu spalvas mešana ir dabisks process, kas turpinās visu laiku, pastiprinoties gadalaiku pārejas sezonās, un, pareizi barojot un kopjot suni, mēs varam tikai samazināt un atvieglot šo procesu.