IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

Apmācību rīki suņiem

Varētu teikt, ka suņa audzināšana aizņem visu mūžu. Laba audzināšana nenozīmē tikai laika izbrīvēšanu. Jūsu sunim piemēroti piederumi un mācību līdzekļi bieži vien būs neaizstājami mācīšanās procesā. Mēs piedāvājam plašu produktu klāstu, piemēram, suņu autiņbiksītes, paladziņus un absorbējošus paklājiņus, svilpītes un klikerus, kas ļauj jums pasaukt savu suni. Neaizstājami ir arī maisiņi un kārumu soma, lai jums vienmēr pa rokai būtu kāds kārums jūsu mīlulim. 
 

 

Kādi piederumi var būt noderīgi suņa apmācībai un audzināšanai?

Suņu tualetes-paplātes - lai gan būtu ideāli, ja suns varētu nokārtoties tikai pastaigu laikā, tas ne vienmēr ir iespējams. Paklājiņi ne tikai iemāca kucēnam tīrību, bet ir arī lielisks risinājums, ja jūs uz ilgāku laiku nebūsiet mājās vai ja suns vienkārši nevar noturēties līdz nākamajai pastaigai, - tad viņš zinās, ka viņa vajadzībām ir atvēlēta īpaša vieta, bet mūsu mēbeles vai paklāji netiks skarti.
 
 
 

Kā iemācīt kucēnam izmantot tualeti-paplāti?

Tas nav grūti, jo tās satur feromonus, kas piesaista suņus. Kad suns ir pamodies vai padzēries ūdeni, novirziet savu mīluli uz paplāti. Kad viņš to sāk apmeklēt pats, apbalvojiet viņu ar kādu kārumu. Viņam ļoti ātri jāiegaumē, ka paplātes izmantošana ir vēlama.

Aerosoli, lai novērstu teritorijas iezīmēšanu mājās - parasti tie ir noderīgi kucēnu apmācībai, bet var gadīties, ka mājās uzņemam vecāku suni, kurš neredz nekādas problēmas apmierināt savas vajadzības mājās. Lai novērstu teritorijas iezīmēšanu mājās, ir noderīgi aerosoli. Paplāte kopā ar lielu pacietību būs lielisks veids, kā iemācīt sunim nokārtot savas dabiskās vajadzības pastaigu laikā vai tam paredzētā vietā. Šādu aerosolu ražošanā izmantotās vielas, galvenokārt ēteriskās eļļas, ir drošas suņiem un cilvēkiem.
 
Klikeri un svilpītes - lieliskos treniņu piederumus - var izmantot, lai mācītu komandas un pasauktu savu mīluli.

Kārumu maisiņš - ļoti praktisks risinājums, kas neierobežo mūsu kustības, spēlējoties ar suni. Mēs varam to ērti pārmest pāri plecam vai nēsāt uz gurniem, lai tam piemērotā brīdī apbalvotu savu mīluli par labi izpildītām komandām.

Aerosoli pret mēbeļu graušanu - tie parasti satur rūgto eikalipta eļļu, kas efektīvi attur jūsu mīluli no mēbeļu bojāšanas. Pietiek apsmidzināt priekšmetus, kas ir aizliegti suņu zobiem.

Retrīveriem - izgatavoti no izturīgiem materiāliem, piemēram, lina, kas lieliski piemēroti treniņiem. Tās var piepildīt ar sauso barību, lai mudinātu suņuku piecelties.

Nomierinošas siksniņas - lieliski piemērotas suņiem ar uzvedības problēmām. Pateicoties dabiskajām eļļām un sastāvdaļām, tas aptuveni 4-5 nedēļu ilgā posmā izdala relaksējošas vielas. Tas ir lielisks risinājums, ja jūsu suns izrāda agresijas pazīmes, bojā mēbeles vai cieš no atdalīšanas trauksmes. Varat arī izvēlēties difuzoru, ko pieslēgt pie kontakta un izdalīt nomierinošas vielas. Tomēr ņemiet vērā, ka tam jābūt tikai profilaktiskam risinājumam, nevis ārstēšanas metodei. Uzvedības problēmu gadījumā ļoti svarīgi ir sazināties ar terapeitu.