IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

Suņu krūšu siksnas

Vai jūsu suns daudz pastaigājas? Vai varbūt sunim ir jutīgs kakls ar pēdām no kakla siksnas nēsāšanas, vai arī suns vienkārši nepanes kakla siksnas nēsāšanu? Ja kāds no šiem gadījumiem atbilst jūsu sunim, ir vērts apsvērt iespēju standarta kakla siksnas vietā izmēģināt krūšu siksnu. Izvēle ir tik plaša, ka ikviens atradīs kaut ko piemērotu sev. Atkarībā no mājdzīvnieka lieluma varat iegādāties siksnas lieliem suņiem, maziem suņiem, siksnas skriešanai, automašīnai vai pastaigām, un jutīgiem suņiem - mīkstas siksnas vai siksnas, kas nerada spiedienu.
 

 

Kāda veida krūšu siksnas suņiem?

Krūšu siksnas ir fenomenāls risinājums un daudzējādā ziņā pārspēj standarta suņu kakla siksnas. Labi izvēlētas, piemērota griezuma un izmēra krūšu siksnas pielāgojas ikvienai jūsu mīluļa kustībai. Tās viņu neierobežo. Lielākā daļa suņu krūšu siksnu ir izgatavotas no neilona - ļoti izturīga materiāla, kas ir gan elastīgs, gan mīksts. Šādas krūšu siksnas var lietot daudzus gadus.


Ražotāji piedāvā pilnu dažādu veidu, piegriezumu un krāsu krūšu siksnu klāstu. Jūs varat atrast šādas unikālas, ļoti stilīgas krūšu siksnas, ar kurām izrotāt savu mīluli. Bieži vien ir arī ekskluzīvi dizaini - ar rokām darināti un izšūti. Tomēr svarīgākais kritērijs, izvēloties krūšu siksnu, ir tās piemērotība suņa ķermenim. Pirms iegādāties šāda veida krūšu siksnu, jums vajadzētu izmērīt savu suni - krūtīs, kaklā un parasti arī ķepas zem padusēm. Jūs varat viegli atrast krūšu siksnas gan ļoti lieliem, gan miniatūru suņiem. Lai gan krūšu siksnu garums, platums un apkārtmērs ir regulējams, jāatceras, ka maza suņa, piemēram, jorka, krūšu siksnas ir pilnīgi atšķirīgas struktūras nekā liela suņa krūšu siksnas.

 

Suņu krūšu siksnu funkcionalitāte

Atkarībā no tā, kas jums patīk un cik bieži jūs pavadāt laiku kopā ar savu mīluli, jums vajadzētu aprīkot viņu ar aktivitātēm pielāgotu krūšu siksnu. Pārvadāšanas siksnas ir mīkstas un stabilas, taču tās galvenokārt ir paredzētas suņa saimniekam un sunim. Šeit atradīsiet visplašāko dažādu krāsu un rakstu izvēli. Biežāk un aktīvāk vingrinoties, mēs varam iegādāties skriešanas stiprinājumu sunim vai velosipēdam. To konstrukcija ir orientēta uz maksimālu drošību, un stiprinājumi ir izturīgi, tādējādi samazinot suņa atkabināšanāsrisku. Bieži vien šāda veida siksnas ir arī bez sprādzēm, kas novērš iespējamus skrāpējumus vai nobrāzumus. Mīkstās plecu siksnas ir elastīgas, un tām ir jauka odere.

Suns, kurš ceļo, kuram patīk doties ceļojumos un kurš bieži pārvietojas ar automašīnu, ir pienācīgi jāaizsargā. To var panākt, izmantojot suņu automašīnas stiprinājumu ērtai, bet drošai suņu pārvadāšanai. Šīm skavām ir tādas stiprinājuma vietas kā cilvēku drošības jostai, un tās ir salīdzinoši īsas, bet platas. To mīkstā odere suni nekairina un padara braucienu patīkamu.

Priekšlikumā ir iekļautas arī atstarojošas krūšu siksnas suņiem, kam jābūt obligātam elementam pastaigu laikā tumsā. Tās uzlabo suņa redzamību un ievērojami palielina drošību.

Izmantojot krūšu siksnas, varat labāk kontrolēt savu mīluli. Suņiem, kuri pastaigu laikā izskrien, kakla siksna nedarbojas, bet krūšu siksna nepielīp pie kakla, un saimnieka spēks tiek pārnests uz lielāko suņa ķermeņa daļu, padarot izskriešanas apturēšanu efektīvāku un mazāk sāpīgu.