Pudelītes suņiem

Ceļojumu pudeles suņiem ir ideāls un pārbaudīts risinājums ceļojumiem, apmācībām, izstādēm vai garām pastaigām kopā ar jūsu mīluli. Ir pieejami dažādi tilpumi un pudeļu dizaini, taču visi parūpēsies par to, ka jūsu sunim vienmēr ir pieejams svaigs dzeramais ūdens. Piedāvājumā esošie ceļojumu pudeļu modeļi ir paredzēti ņemšanai līdzi visur, kur dodaties, un daži no tiem ir ideāli piemēroti arī automašīnai.

 

 

Kādas ceļojumu pudeles mēs piedāvājam?

Piedāvātās ūdens pudeles ir izgatavotas no augstas kvalitātes plastmasas vai nerūsējošā tērauda. Plastmasas pudeles ir vieglākas, savukārt metāla pudeles ir izturīgākas un videi draudzīgākas. Ceļojumu pudelēm ir patentēts lodveida vārsts, tādēļ nav nepieciešams nēsāt līdzi papildu trauku.

Iekārtai piestiprinātās bļodas ir profilētas un stabilas. Forma atbilst pudeles formai, lai to būtu viegli pārnēsāt. Pašas ūdens bļodas ir pietiekami platas, lai ikviens suns varētu brīvi padzerties.

Ūdens pudelēm jābūt viegli tīrāmām un mazgājamām. Bez rievām un skrāpējumiem varēsiet nodrošināt lielāku higiēnu.

Kādas ietilpības pudeli izvēlēties?

Pudeles tilpums un izmērs ir atkarīgs no jūsu suņa lieluma un parasti arī no pudeles mērķa.

Izstādēs izmantotajām pudelēm parasti jābūt pēc iespējas lielākām. Izstādes ilgst vairākas stundas, kuru laikā suns bieži jūt slāpes. Jo lielāka ir ceļojuma pudeles ietilpība, jo lielāka ir tai pievienotā trauka ietilpība.

Ceļojumiem ir piemērotas vidēja izmēra pudeles. Tās ir piemērotas ikvienai vietai, tās ir viegli lietot un padzirdīt jūsu suni. 500 ml ūdens ir pietiekami standarta ceļojumam. Šīs pudeles varēsiet izmantot arī pēc ceļojumiem, piemēram, pastaigās vai treniņos.

Mazas ūdens pudeles ir labākais risinājums pastaigām - tās var ievietot jebkurā somā vai mugursomā. Tās neaizņem daudz vietas un ar tām pietiek pat standarta pastaigām.

Lieliem suņiem? Maziem suņiem?

Lielu šķirņu suņiem vajadzētu lielākas ietilpības ceļojumu pudeles. Palielinātas slāpes, kā arī nepieciešamība pēc lielākiem trauciņiem.

Brahiocefālo šķirņu suņiem labāk derēs plakanas bļodas, un viņiem nebūs problēmu padzerties.

Mazākas ceļojuma ūdens pudeles var veiksmīgi lietot arī kaķiem - ceļā, transportēšanas somā vai izstādēs.

Ūdens pudeles suņiem ir īpaši svarīgas vasarā, kad katrā pastaigā līdzi dodas arī saules stari. Pat īsa pastaiga sasilda suni, tāpēc svaigs ūdens ir nenovērtējams.

Nav produktu šajā kategorijā