Kosmētikas līdzekļi suņiem

Skaists un veselīgs suns ir ne tikai pareizas barības, bet arī kopšanas jautājums. Abiem ir liela ietekme, un tie ir jāveic pareizi, izmantojot labu kosmētiku. Mums ir viss nepieciešamais suņa kopšanai: šampūni, kondicionieri, krēmi, pūderi, kā arī īpaši līdzekļi ausu, ķepu un acu tīrīšanai. Pie mums atradīsiet perfektu kosmētikas komplektu savam sunim!

 

Suņu kopšanas pamati - daži vārdi par šampūniem

Ikvienam saimniekam laiku pa laikam savs suns ir jāmazgā. Dažreiz biežāk, dažreiz retāk. Slikti laikapstākļi, pastaigas netīrās vietās, suņu izpriecas un daudzas citas lietas var paātrināt nepieciešamību pēc šīs procedūras. Tāpēc mājās vienmēr vajadzētu būt kvalitatīvam suņu šampūnam. Ir daudz šampūnu veidu, tāpēc vislabāk ir izvēlēties tādu, kas ir piemērots jūsu sunim.

Jūsu izvēlei piedāvājam šādus veidus:

- šampūns kucēniem - maigs, nekairinošs, piemērots maigai kucēnu kažoka mazgāšanai;

- šampūns suņiem ar dažādu krāsu kažokādu - visbiežāk tiek izmantoti šampūni suņiem ar melnu vai baltu kažokādu - šie šampūni saglabā dabisko krāsu un to izceļ;

- funkcionāli šampūni, t. i., mitrinošie, barojošie, spalvas atšķetināšanas, apjomu palielinošie, jutīgas ādas, hipoalerģiskie un pretniezes šampūni vai maigie šampūni;

- šampūni, kas pielāgoti spalvas garumam, t. i., šampūni īsai, garai vai vidēji garai spalvai;

- aromatizēti šampūni, kas spalvai piešķirs skaistu, ilgnoturīgu aromātu.

Tāpat ir arī sausie šampūni suņiem. Tie ir piemēroti ātrai atsvaidzināšanai, taču tie nespēj tikt galā ar smagiem netīrumiem. Sausie šampūni ir ideāli piemēroti suņiem, kuriem nepatīk un kuri baidās no mazgāšanās. Šādi šampūni ne tikai mazinās suņa stresu, bet arī atvieglos saimnieka uzdevumu.

 

Suņa higiēnas un veselības uzturēšanas pasākumi

- Suņu kondicionieri ir paredzēti suņa kažoka atjaunošanai un barošanai, lai padarītu to veselīgu un skaistu. Tie ir piemēroti dažādiem kažoka tipiem un spalvas garumiem. Atkarībā no kondicioniera, tas mitrina, atjauno, atšķetina, atvieglo ķemmēšanu un piešķir spalvai spīdumu vai elastību. Uzklājiet kondicionieri uz suņa kažoka, kas mazgāts ar suņu šampūnu. Nav tādu kondicionieru, kas pēc noteikta laika perioda būtu jāizskalo.

- Preparāti suņa ausu vai acu tīrīšanai - salvetes, pilieni vai šķidrumi. Ausu tīrīšanas līdzekļi no ausīm efektīvi notīra sēru, netīrumus un putekļus. Daudziem suņiem, jo īpaši tiem, kam ir nokarenas ausis, nākas saskarties problēmām auss iekšpusē esošo netīrumu dēļ, kas savukārt var izraisīt baktēriju veidošanos un iekaisumu - ļoti sāpīgu un nepatīkamu stāvokli. Acu zonas tīrīšanas līdzekļi cīnās ar strutām, balina krāsas izmaiņas un mazina spēcīgu asarošanu.

- Smaržas suņiem - vai vēlaties, lai jūsu suns īpašos gadījumos labi smaržotu? Dodiet viņa mājdzīvniekiem drošas smaržas. Cilvēku smaržas satur kairinošas sastāvdaļas, un tās ir pārāk spēcīgas suņu ādai, tāpēc var izraisīt alerģiju, kairinājumu un niezi. Smaržu ir daudz.

- Preparāti suņu ķepu spilventiņu kopšanai - ideāli piemēroti ziemai un karstām vasarām. Produkti suņu ķepām aizsargā pret ziemas salu un uz ceļiem izkaisītā sāls un novērš sprēgāšanu. Vasarā tie mitrina un samazina apdegumu risku, jo asfalts sakarst līdz tik augstai temperatūrai, kas var izraisīt sāpīgus apdegumus.

 

Vai vēlaties, lai jūsu suns būtu vesels un izskatītos labi ik uz katra soļa? Jūs varat par to labi parūpēties. Ja neesat pārliecināts, kā tieši vajadzētu kopt savu suni, izlasiet mūsu blogu, kurā mēs sniedzam padomus par katras šķirnes suņu kopšanu. Par labu nāks arī konsultēšanās ar frizieri, kurš var jums ieteikt, kā vislabāk kopt suņa kažoku. Tomēr katram suņa saimniekam dzīvoklī ir jābūt pamata piederumiem, lai uzturētu suņa higiēnu.

1 2
1 2