IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

Suņu pavadas

Ja jums ir suns, suņa pavadas ir neaizstājams elements. Ikviens mājdzīvnieku saimnieks zina, cik svarīgi un, pats galvenais, cik ērti ir viegli vest savu suni pastaigās. Lai izvēlētos pareizo modeli, saimnieks var izvēlēties no neilona, ādas vai ķēdes pavadas. Svarīgi ir arī pielāgot pavadas garumu un lietošanas veidu atbilstoši pastaigu veidam, tāpēc atkarībā no tā, kur visbiežāk ar suni dodaties, varat izvēlēties garu vai īsu automātisko pavadu vai arī klasisko pavadu, kas nesatīsies.

 

 

Kāda veida pavadas sunim?

Pirms iegādājaties piemērotu pavadiņu, ir vērts veikt nelielu izpēti par šo tēmu un iepazīties ar ražotāju piedāvātajām iespējām, lai varētu izvēlēties savam sunim piemērotāko pavadiņu.

Neilona pavadas ir ļoti izturīgas. Pēdējā laikā tās suņu saimnieki izvēlas visbiežāk. Tās ir praktiskas un estētiski pievilcīgas, turklāt, pastaigājoties ar suni, nenosmērē rokas. Lielākā daļa no tām ir pieejamas. Bieži var atrast izsmalcinātus izstrādājumus - izšūtus un ar rokām darinātus.

Ķēdes vai tērauda pavadas ir visstiprākais pavadas veids. Tās ir ļoti grūti saplēst vai iznīcināt. Klasisks un neuzkrītošs izskats, taču tās var radīt skrāpējumus un nav īpaši elastīgas, tāpēc ar tām ir grūtāk rīkoties.

Ādas suņu pavadas - atkarībā no tā, kā tās ir izgatavotas, vai tās ir dabiskas vai mākslīgas, tās būs smalkākas vai mazāk smalkas. Tās ir patīkamas pieskārienam un izskatās skaisti. Palielinoties spiedienam un nolietojumam, tajās var sākt veidoties plaisas, kas var izraisīt to lūšanu.

Audums: vismazāk izplatītas ir kokvilnas vai rupjas auklas pavadas. Tā neapšaubāmā priekšrocība ir dabiskums. Šīs videi draudzīgās pavadas ir ļoti viegli lietojamas, kustīgas un izturīgas, bet tajā pat laikā arī saudzīgas.

 

 

Pavadas veids - t.i., virves vai lentes pavadas?

Suņu pavadiņu piedāvājumā varat arī redzēt atšķirību starp lenšu vai virves pavadām. Lentes pavadas ir platākas, bet plānākas nekā virves pavadas. Virvēm ir apaļš šķērsgriezums.

 

 

Funkcionālās pavadas jūsu sunim - pavadas skriešanai un treniņiem

Turklāt attiecībā uz suņa pavadas lietojamību var izšķirt:

Skriešanas pavadas ir izstrādātas tā, lai jūsu suns varētu vienmērīgi un ērti skriet kopā ar saimnieku, vienlaikus nodrošinot maksimālu drošību. Šādām pavadām ir īpaši stiprinājumi un aizsardzība. Tās ir salīdzinoši īsas, bet biezas un izgatavotas no izturīga materiāla. Lielākajai daļai skriešanas pavadu ir regulējams garums, lai būtu pēc iespējas piemērotākas. Daži modeļi ir piemēroti arī kopīgai braukšanai ar velosipēdu.

Mācību pavadas var būt lielisks palīgs jebkura vecuma suņu, pat kucēnu, dresūrā. Tās būs īpaši noderīgas, kad vingrināsiet pasaukšanu vai paklausīgu staigāšanu. Mācību pavadas parasti ir ļoti garas un diezgan plānas.

Izstāžu ringa - plānas pavadas, kas īpaši paredzētas izstāžu suņiem. Mazās, bet izturīgās pavadas ir vieglas un delikātas, jo tās nevar aizēnot vai sagrozīt suņa siluetu.

Viens no svarīgākajiem kritērijiem, kas jāņem vērā, iegādājoties sunim jaunu pavadu, ir tās garums. Klasiskajiem modeļiem nav ievilkšanas funkcijas, un to garumu var mainīt tikai ar sakabes palīdzību. Automātiskās pavadas ir ievelkamas un parasti ļoti garas. Tām ir iespēja apturēt izlaišanu izvēlētajā garumā un pēc tam ievilkt atpakaļ vai palaist pavadiņu vēl tālāk. „Flexi“ suņu pavadas šogad ir vispopulārākās, jo īpaši tad, ja runa ir par automātiskajām pavadām lieliem suņiem. Tām ir arī plašs maziem suņiem paredzētu pavadiņu klāsts.

 

 

Rudenī un ziemā ļoti pieprasītas ir arī atstarojošās pavadas suņiem. Tās uzlabo četrkājaino dzīvnieku redzamību un drošību.

Sakarā ar suņa pavadas ļoti lielo lietojumu bieži vien ir ieteicams izvēlēties vairākus modeļus. Pat vislabākā un izturīgākā pavada kādā brīdī laika un lielā stiepes spēka ietekmē tiks bojāta. Dažu rezerves pavadu esamība samazinās risku, ka kādu dienu saimnieks nevarēs izvest savu mīluli pastaigā. Turklāt atkarībā no jūsu vēlmēm un suņa pastaigas veida, ir labi nodrošināt suni ar pavadiņām, kas ir piemērotas tam, kā viņš ārā pavada laiku.

1 2 3 4
1 2 3 4