IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

Veterinārā barība suņiem

Veterinārā barība ir speciāla barība, kas ir īpaši izstrādāta, ņemot vērā jūsu suņa veselības problēmas vai īpašas prasības (piemēram, grūsnība). Eksperti, kas izstrādājuši barību, ir rūpīgi aprēķinājuši barības vielu daudzumu un veidu (dažādu slimību, grūtniecības vai atveseļošanās dēļ var būt vajadzība pēc atšķirīgām sastāvdaļām - veterinārajā barībā tas tiek ņemts vērā, izveidojot labāko iespējamo sastāvu), tieši tā, lai palīdzētu jūsu mīluļa organismam.

 

Īpaši pielāgotais sastāvs ir viens no iemesliem, kādēļ šādu barību nevajadzētu dot pašrocīgi. Lai arī kāda būtu ideāla barība slimam mājdzīvniekam, veselīgam sunim šāda barība radīs veselības problēmas. Tanī pat laikā, ja sunim, kuram ir diabēts, tiek dota barība, kas paredzēta suņiem ar lieko svaru, tā var nodarīt vairāk ļaunuma nekā labumu un pat radīt kaitējumus. Tāpēc atcerieties - veterināro pārtiku izvēlamies un lietojam saskaņā ar veterinārārsta ieteikumiem.

Tāpēc atcerieties - veterināro barību izvēlas un lieto saskaņā ar veterinārārsta ieteikumiem.

Mūsu veikalā ir pieejams plašs specializētās pārtikas piedāvājums, tostarp piemērots suņiem:

- kas cieš no pārtikas alerģijām,

- ar kuņģa un zarnu trakta problēmām,

- ar nieru un urīnceļu slimībām,

- ar zarnu slimībām,

- pēc sterilizācijas,

- ar lieko svaru vai aptaukošanos,

- ar diabētu,

- atveseļošanās laikā,

- ar dermatoloģiskām problēmām,

- ar sirds mazspēju,

- ar locītavu problēmām,

- grūsnām kucēm un kucēniem.

Veterinārās pārtikas uzglabāšana

Lai pagarinātu barības svaigumu un nodrošinātu, ka jūsu suns var izbaudīt svaigu garšu, ir vērts atcerēties par pareizu barības uzglabāšanuPārliecinieties, ka tā atrodas tumšā un sausā vietā. Sunim jānodrošina pastāvīga piekļuve svaigam ūdenim istabas temperatūrā.

1 2 3 4 5 6
1 2 3 4 5 6