1. Izmantojiet mūsu produktu meklētāju, kas ļauj ātri atrast interesējošos produktus. Viss, kas Jums jādara, ir meklēšanas lodziņā jāsāk rakstīt jebkuru vārdu, piemēram, ražotāju, zīmola nosaukumu, kategoriju utt., un Jūs saņemsiet ieteikumu sarakstu.
  2. Jūs varat salīdzināt atlasītās preces - katras preces apakšā atradīsiet lodziņu Salīdzināt. Noklikšķiniet uz tā, lai pievienotu atlasīto preci salīdzinājumu sarakstam.
  3. Pēc preces izvēles noklikšķiniet uz lodziņa Pievienot grozam.
  4. Jebkurā laikā varat atgriezties veikalā, lai atrastu un pievienotu citu preci (noklikšķinot uz lodziņa Turpināt iepirkšanos).
  5. Jebkurā laikā Jūs varat noņemt preci no savu preču saraksta, noklikšķinot uz lodziņa x blakus izvēlētās preces nosaukumam.
  6. Kad esat izvēlējušies visas vajadzīgās preces, noklikšķiniet uz lodziņa Pirkt.
  7. Norādiet savu informāciju, kas nepieciešama pasūtījuma izpildei, un izvēlieties piegādes veidu.
  8. Ja Jums jau ir izveidots konts, Jūsu dati tiks automātiski ievadīti. Pārbaudiet, vai tie ir pareizi ievadīti, vai aizpildiet informāciju (ja nepieciešams), kas nepieciešama pasūtījuma pabeigšanai.
  9. Izvēlieties maksājuma veidu.

    Jūs jebkurā laikā varat mainīt pasūtījumus, par kuriem nav samaksāts. Viss, kas Jums jādara, ir pēc iespējas ātrāk sazināties ar mums. Pasūtījuma izpildes laiks tiks pagarināts tik ilgi, cik nepieciešams pasūtījuma koriģēšanai.