Suņu segas

Suņu sedziņas, auto paklājiņi, sildāmie paklājiņi vai pledi ir ne tikai ērts pārklājs, bet arī palīdz uzturēt suņa mājokli tīru. Piedāvājumā ir daudz šķirņu, no kurām jūs varat izvēlēties produktu jebkurai situācijai un katram sunim! Aplūkojiet mūsu plašo segu, kucēnu segu, dvieļu, paklājiņu, suņu paklājiņu klāstu un apskatiet suņu segu kategoriju aprakstu.

 

 

Kuras suņu segas var noderēt mājās, automašīnā vai ceļā?

- Suņu segas - mīkstas, bet plānas suņu segas var ņemt līdzi jebkurā situācijā. Tās aizņem maz vietas un ļauj jūsu mīlulim mierīgi atpūsties. Universālajām segām ir skaisti raksti un krāsās, un tās var izmantot kā gultas pārklāju, kā paklājiņu piknika vai āra rotaļu laikā. Tās ir lieliski piemērotas kā pārklājs mēbelei, uz kuras suns ir izvēlējies apgulties. Tas pasargās polsterējumu no kažokādu apmatojuma.

- Auto paklājiņi - aizsargā automašīnas apdari no mājdzīvnieku spalvām un padara salona tīrīšanu ātrāku un ērtāku. Paklājiņi ir estētiski veidoti tā, lai tie derētu jebkuram automobilim un nebojātu tā sākotnējo izskatu. Šos paklājiņus var viegli salocīt, pārvietot un notīrīt ārpus automašīnas. Arī automašīnas paklājiņi ir sunim pazīstama vieta, kas braucienus ar automašīnu pārvērš priekā. Auto paklājiņi ir pieejami dažādos izmēros.

- Transportēšanas paklājiņi - plastmasas vai metāla, stingrie pārnēsāšanas būri ir droši, bet sunim ne pārāk ērti. Jūs varat padarīt viņa ceļojumu patīkamāku, izklājot transportēšanas būri ar tam īpaši izstrādātu paklājiņu. Tas savāc lielāko daļu kažoka spalvu, tāpēc apkārtne no tiem būs brīva. Paklājiņu var mazgāt veļas mazgājamajā mašīnā. Izklātais transportēšanas būris kļūst par skaistu, maigu un drošu vietu sunim.

- Suņu apsildāmie paklājiņi ir neaizstājami jauniem vai slimiem dzīvniekiem. Tie labi darbojas arī ziemā, tāpēc daudzi suņi dod tiem priekšroku kā guļvietai. Apsildāmie paklājiņi ir pilnīgi droši un sasilst līdz aptuveni 40 grādiem, kas ir suņu ķermeņa temperatūra. Tie ļauj uzturēt pareizu ķermeņa temperatūru, kas ir būtiski slimiem suņiem. No otras puses, jauniem suņiem vai kucēniem, piemēram, tiem, kurus atstājusi māte, un tiem, kas atrasti bez viņas, ir vajadzīgs liels kuces sniegtais siltums. Paklājiņiem ir neslīdoša pamatne, kas novērš to slīdēšanu.

- Suņu dvieļi - suņu dvieļi ir obligāts piederums katram saimniekam. Tie labi noderēs gan ceļojumos, gan pie ūdens vai pļavā. Pēc mazgāšanās un mazgāšanās ir svarīgi noslaucīties. Mikrošķiedras dvieļi labi uzsūc ūdeni, paātrinot izžūšanas procesu, tie ātri izžūst un ir gatavi nākamajai lietošanas reizei. Dvieļus var mazgāt veļasmašīnā. Dvieļi ir pieejami vairākos izmēros, kas veidoti atbilstoši suņa siluetam.

- Suņu pledi un paklājiņi - biezi materiāli, no kuriem izgatavo suņu paklājiņus, ir ideāli ieklāšanai guļvietās, ​piemēram, pītās vai plastmasas, vai guļot tieši uz zemes, jo tie nodrošina labu izolāciju.

 

Biezi pledi ļauj sunim uz tiem atpūsties. Parasti vienā to puse ir vilna, bet otrā - mākslīgā kažokāda. Atkarībā no jūsu vajadzībām pledu varat apgriezt un izmantot ikvienu pusi. Tie aizņem maz vietas un iederas jebkurā stūrī.

Suņu paklāji ir plakana un viegla loksne, ko var viegli salocīt un pārnest uz vēlamo vietu. Bieži vien tiem ir paaugstināti raksti, kas ļauj tiem labāk pielāgoties suņa gulēšanas un atpūtas stāvoklim. Stepēti vai cieši veidot paklāji ir pildīti ar vilnu, tāpēc tie ir silti un mīksti. Neslīdošā pamatne novērš slīdēšanu. Šie ir visaugstākās kvalitātes produkti, kas izstrādāti, ņemot vērā suņa vajadzības. Skaistie un rotaļīgie modeļi rotā telpu, kā arī piesaista uzmanību un izklaidē suņu saimniekus, ir īpaši pašus jaunākos.