IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

Super piedāvājumi

1 2
-10%
Royal Canin Cat Senior Consult Stage 1 3.5 kg
Royal Canin Cat Senior Consult Stage 1 3.5 kg

*****

€33.28 (9.51 € / kg)
€36.98
-10%
ROYAL CANIN Vcn sc mature medium dog - 10 kg
ROYAL CANIN Vcn sc mature medium dog - 10 kg

**** *

€60.92 (6.09 € / kg)
€67.69
-10%
BOSCH Plus ar foreli un kartupeļiem 1 kg
BOSCH Plus ar foreli un kartupeļiem 1 kg
€6.79 (6.79 € / kg)
€7.55
-10%
Royal Canin Adult Medium 4 kg
Royal Canin Adult Medium 4 kg
€26.00 (6.50 € / kg)
€28.89
-10%
Tetra TetraPond Colour Sticks barība 1 l
€4.05 (4.05 € / l)
€4.50
-10%
Vet Life Natural Diet Cat Hepatic 400g
FARMINA Vet Life Natural Diet Cat Hepatic 400g
€14.65 (36.63 € / kg)
€16.28
-10%
Tetra TetraMin xl Granules 250 ml
Tetra TetraMin xl Granules 250 ml

*****

€7.43 (2.97 € / 100 ml)
€8.26
-25%
HILL'S Canine Adult Performance New 14 kg

zemākā cena 30 dienās: €68.53

€68.53 (4.90 € / kg)
€91.38
-10%
Mastercraft Fresh duck Świeża kaczka 500 gr
BELCANDO Mastercraft Fresh ar pīli 500 g
€9.70 (19.40 € / kg)
€10.78
-10%
BOSCH Bosch Age & Weight 11,5 kg
BOSCH Bosch Age & Weight 11,5 kg
€40.27 (3.50 € / kg)
€44.74
-10%
WOOLF Codfish sushi 100g mencu suši
WOOLF Codfish sushi 100g mencu suši
€2.27 (22.70 € / kg)
€2.52
-10%
FITMIN dog maxi junior 12 kg
FITMIN dog maxi junior 12 kg
€39.09 (3.26 € / kg)
€43.43
-10%
FARMINA Vet life hipo zivis un kartupeļi dog 12 kg
€151.70 (6.32 € / kg)
€168.56
-10%
BOSCH Adult Life & Care Chicken 12.5 kg
BOSCH Adult Life & Care Chicken 12.5 kg
€44.90 (3.59 € / kg)
€49.89
-10%
FARMINA Ecopet natural fish 12 kg
FARMINA Ecopet natural fish 12 kg
€44.52 (3.71 € / kg)
€49.47
-10%
JOSERA JosiDog Master Mix 900 g
JOSERA JosiDog Master Mix 900 g
€4.90 (5.44 € / kg)
€5.45
-10%
MUTMEAT Liellopu gaļa ar kazu M 20 kg
€72.19 (3.61 € / kg)
€80.21
-10%
PRIMAL SPIRIT 70% Wild Waters 1 kg
PRIMAL SPIRIT 70% Wild Waters 1 kg
€5.15 (5.15 € / kg)
€5.72
1 2