ATGRIEŠNAS GARANTIJA
30 DIENU LAIKĀ!
BEZMAKSAS PIEGĀDE
Pasūtījumiem no 29 EUR

Aquael Advanced grunts Soil Plant 8 l

Ražotājs: AQUAEL
42525
31.31

Mēs izsūtām 1-3 dienu laikā

Atlīdzības punkti: 8 punkts
Mūsu klienta fotogrāfijas Mūsu klienta fotogrāfijas

H.E.L.P. ADVANCED SOIL PLANTS ir profesionālsakvārija dibens stādītām akvāriju tvertnēm, tostarp šobrīd tik populārajiem dabiskajiem akvārijiem. Tas ir melnu granulu veidā, kuru diametrs ir no 1 līdz 4 mm un kuras sastāv tikai no dabīgām, organiskām sastāvdaļām.

Ar ko atšķiras šis produkts?

-Ūdens parametru korekcija - substrāts aktīvi ietekmē akvārija ūdens parametrus, pielāgojot tos ūdens augu vajadzībām. Tas ļauj viegli uzturēt karbonātu cietību līdz 3od un pH līmeni 5,5-6,5.

-Uzturvielas - substrāts satur ļoti lielu daudzumu pakāpeniski izdalītu uzturvielu, kas nodrošina lielisku augšanu pat visprasīgākajām ūdens augu sugām, kuras no substrāta uzņem minerālvielas.

-Bioloģiskā filtrācija - substrāta porainā struktūra padara to par ideālu vidi labvēlīgām filtrācijas baktērijām, kas no ūdens izvada slāpekļa savienojumus un uzlabo tā kvalitāti.

-Dekoratīvās vērtības - tumšā substrāta krāsa ļauj panākt dekoratīvu tvertnes izskatu - uz substrāta fona sulīgi zaļas vai intensīvi sarkanas augu lapas un stublāji ir lieliski redzami un rada ārkārtīgi iespaidīgu iespaidu.

Vai 8 l tilpums ir pietiekams, lai izvietotu tvertni ar 60x30 cm lielu dibena virsmas laukumu?

Parametri

Ražotājs:
AQUAEL
Tilpums (l):
8

Atsauksmes

Nerasta atsiliepimų

Uzrakstīt atsauksmi

Nesen iegādājāties šo produktu? Palīdziet citiem pircējiem izdarīt pareizo izvēli un pievienot fotoattēlu(-us)?