ATGRIEŠNAS GARANTIJA
30 DIENU LAIKĀ!
BEZMAKSAS PIEGĀDE
Pasūtījumiem no 29 EUR

Aquael AP-100 Plus gaisa kompresors

Ražotājs: AQUAEL
33968
12.11

Mēs izsūtām 1-3 dienu laikā

Atlīdzības punkti: 3 punkts
Mūsu klienta fotogrāfijas Mūsu klienta fotogrāfijas

OXYBOOST PLUS aeratoru līniju veido četri modeļi: AP 100 PLUS, APR 150 PLUS, APR 200 PLUS un APR 300 PLUS; skaitļi apzīmē ierīču maksimālo jaudu, kas izteikta litros gaisa, kas caur tām tiek sūknēts stundā. Aeratoriem ir viena (versijas 100 un 150) vai divas gaisa izplūdes atveres (versijas 200 un 300). APR modeļi ir aprīkoti ar bezpakāpju jaudas regulēšanu, izmantojot ergonomiskas pogas, kas atrodas korpusa augšējā daļā.


Jauno sūkņu korpusiem ir saglabāts universāls, moderns dizains melnā un baltā krāsā. To noapaļotā diska forma ļauj viegli uzturēt ierīci tīru.


OXYBOOST PLUS aeratori ir ražoti ļoti rūpīgi, izmantojot modernas ražošanas tehnoloģijas. Jāuzsver, ka tie ir vienīgie tirgū pieejamie diafragmas sūkņi, kas ražoti Eiropas Savienībā (poļu ražojums, kas pilnībā ražots AQUAEL rūpnīcā Suvalkos). Tas garantē pilnīgu piederumu (membrānu, virzuļu vienību) pieejamību.


OXYBOOST PLUS ir efektīvi, taču patērē minimālu enerģijas daudzumu (2,2 - 2,5 W). Tāpēc tās ir lieliski piemērotas nepārtrauktai darbībai kā aerācijas ierīces (iesakām tās kombinēt ar īpaši dekoratīvām izgaismotām aerācijas sprauslām AQUAEL AIR LIGHTS), tradicionālo sūkļu filtru un grants filtru darbināšanai. Tos var izmantot pat jūras tvertnēs, lai darbinātu vienkāršus cauruļu skimmerus.

Parametri

Garantijas termiņš:
2 gadi
Jauda (W):
2.2
Ražotājs:
AQUAEL
Jauda (l/h):
100

Atsauksmes

Nerasta atsiliepimų

Uzrakstīt atsauksmi

Nesen iegādājāties šo produktu? Palīdziet citiem pircējiem izdarīt pareizo izvēli un pievienot fotoattēlu(-us)?