Aquael dīķa sildītājs Winterhot Pro - 150 W

Zīmols: AQUAEL
34171
118.59

Mēs izsūtām 1-3 dienu laikā

Atlīdzības punkti: 30 punkts
Mūsu klienta fotogrāfijas Mūsu klienta fotogrāfijas

Caurplūdes sildītājs novērš dīķa ūdens pilnīgu aizsalšanu. Sildītājs ir aprīkots ar inteliģentu termostatu, kas uzrauga temperatūras izmaiņas, un caurplūdes sūkni. Sildelements ir ievietots alumīnija caurulē, kas piestiprināta pie pludiņa. Tajā pašā caurulē ir neliels sūknis, kas patērē tikai 4 W/h. Šis sūknis nodrošina ūdens kustību ap sildītāju. Ja gaisa temperatūra ir augstāka par mīnus 5°C, tas ir pietiekami, lai ap ierīci nodrošinātu ūdens virsmu bez ledus. Tikai tad, kad gaisa temperatūra nokrītas zem iepriekš minētā līmeņa, termostats aktivizē sildīšanas moduli. Ūdens ap sildītāju tiek uzsildīts ar sūkņa palīdzību, un ap sildītāju veidojas ledus sprauga.

Sildītājs ieslēdzas tikai noteiktos atmosfēras apstākļos un lieki nepatērē elektroenerģiju. Pateicoties tam, tā ir ekonomiska, patērējot līdz pat 80 % mazāk enerģijas nekā tradicionālās šāda veida ierīces. Tā darbību ir viegli sekot līdzi, pateicoties uz ierīces augšējās virsmas izvietotajām gaismas diodēm, kas ir lieliski redzamas pat no attāluma.

Parametri

Zīmols:
AQUAEL
Kādi ir produktu vērtēšanas noteikumi?

Tikai reģistrēti FERA24.LV klienti, kuri ir iegādājušies produktu, var dot tai vērtējumu. Ar zvaigznītēm norādītais vērtējums ir vidējais no visiem vērtējumiem. Pēc atsauksmju apstrādes mēs publicēsim gan pozitīvus, gan negatīvus vērtējumus.

Atsauksmes

Nerasta atsiliepimų

Uzrakstīt atsauksmi

Nesen iegādājāties šo produktu? Palīdziet citiem pircējiem izdarīt pareizo izvēli un pievienot fotoattēlu(-us)?