Aquael filtrs Fan Mikro Plus (N)

Zīmols: AQUAEL
33973
13.71

Mēs izsūtām 1-3 dienu laikā

Atlīdzības punkti: 3 punkts
Mūsu klienta fotogrāfijas Mūsu klienta fotogrāfijas

FAN iekšējais filtrs ir paredzēts ūdens attīrīšanai un aerācijai akvārijos. Pateicoties rūpīgi atlasītajam sūklim, kas novietots uz perforēta serdeņa, tas ir izturīgs pret netīrumiem un nav bieži jātīra. Plastmasas aizsargkonteiners aiztur rupjākus piemaisījumus, kas garantē efektīvu akvārija ūdens filtrēšanu ilgāku laiku.

AQUAEL FAN iekšējo filtru ir viegli uzstādīt un lietot. Īpaši veidota filtrēšanas materiāla kamera neļauj ūdenim no filtra ieplūst akvārijā ūdens nomaiņas laikā, kā arī tad, kad filtrs tiek izņemts no akvārija, lai, piemēram, nomazgātu sūkli.

Cieša rotora kamera garantē klusu darbību un augstu efektivitāti ar relatīvi zemu enerģijas patēriņu.

Turklāt AQUAEL FAN MIKRO iekšējā filtra modelis var darboties ļoti seklā ūdenī - no 2 cm dziļuma, tāpēc tas ir ideāli piemērots pat mazākajiem akvaterārijiem.

Ļoti ērta un citās ierīcēs nebijusi iespēja regulēt FAN iekšējo filtru efektivitāti bez nepieciešamības iebāzt rokas ūdenī. Kupolu ar ergonomisku pogu var novietot virs ūdens virsmas.

Ūdens izplūdes virzienu var regulēt 75° diapazonā.

Parametri

Garantijas termiņš:
2 gadi
Zīmols:
AQUAEL
Jauda (l/h):
250
Kādi ir produktu vērtēšanas noteikumi?

Tikai reģistrēti FERA24.LV klienti, kuri ir iegādājušies produktu, var dot tai vērtējumu. Ar zvaigznītēm norādītais vērtējums ir vidējais no visiem vērtējumiem. Pēc atsauksmju apstrādes mēs publicēsim gan pozitīvus, gan negatīvus vērtējumus.

Atsauksmes

Nerasta atsiliepimų

Uzrakstīt atsauksmi

Nesen iegādājāties šo produktu? Palīdziet citiem pircējiem izdarīt pareizo izvēli un pievienot fotoattēlu(-us)?