Aquael filtrs Versamax FZN-Mini

Zīmols: AQUAEL
33977
12.35

Mēs izsūtām 1-3 dienu laikā

Atlīdzības punkti: 3 punkts
Mūsu klienta fotogrāfijas Mūsu klienta fotogrāfijas

*****

1 Atsauksmes 5 z 5

*****

100%

****

0%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% klientu iesaka šo produktu

Uzrakstīt atsauksmi

AQUAEL VERSAMAX MINI filtrs ir paredzēts ūdens filtrēšanai nanoakvāriju, garneļu tvertņu un citu tvertņu ar tilpumu no 10 līdz 40 l. Tas nodrošina efektīvu ūdens filtrēšanu, novēršot redzamos piemaisījumus. Vienlaikus, izraisot vieglu ūdens virsmas kustību, tas efektīvi aerē tvertni, palielinot skābekļa līmeni ūdenī. Vienmērīga ārējā efektivitātes regulēšana (nav nepieciešams mērcēt rokas ūdenī) ļauj pielāgot ierīci gan ļoti mazas, gan nedaudz lielākas tvertnes ietilpībai.

Komplektā ietilpst sūklis un fiselīna kasetne, ko var nomainīt ar papildmateriālu, piemēram, sūklis + aktīvā ogle + fiselīns vai sūklis + fosfātu absorbents + fiselīns.

Parametri

Jauda (W):
4.2
Zīmols:
AQUAEL
Jauda (l/h):
230
Akvārija izmērs (l):
10-40
Kādi ir produktu vērtēšanas noteikumi?

Tikai reģistrēti FERA24.LV klienti, kuri ir iegādājušies produktu, var dot tai vērtējumu. Ar zvaigznītēm norādītais vērtējums ir vidējais no visiem vērtējumiem. Pēc atsauksmju apstrādes mēs publicēsim gan pozitīvus, gan negatīvus vērtējumus.

Atsauksmes

Uzrakstīt atsauksmi

*****

Labs filtrs, kaskādes filtrs. Vienīgais šādu filtru trūkums ir naktī dzirdamā ūdens "šļakšana", tāpēc es akvāriju turu ārpus guļamistabas. Manam cīnītājam tas patīk, viņš peld kā džakuzi.

Nesen iegādājāties šo produktu? Palīdziet citiem pircējiem izdarīt pareizo izvēli un pievienot fotoattēlu(-us)?