ATGRIEŠNAS GARANTIJA
30 DIENU LAIKĀ!
BEZMAKSAS PIEGĀDE
Pasūtījumiem no 29 EUR

Aquael Klarpressure UV 8000 spiediena filtrs

Ražotājs: AQUAEL
34153
195.01

Mēs izsūtām 1-3 dienu laikā

Atlīdzības punkti: 49 punkts
Mūsu klienta fotogrāfijas Mūsu klienta fotogrāfijas

KLARPRESURE UV dīķu filtrs visaptveroši attīra ūdeni tvertnēs ar tilpumu līdz 8000 litriem. Filtrs nodrošina trīs pakāpju filtrāciju: mehānisko, bioloģisko un papildus sterilizē ūdeni, pateicoties 11 W UVC lampai. Maksimālais caurplūdums caur filtru ir 4000 l/h.


KLARPRESURE UV spiediena filtrā ir 3 sūkļu kārtridži, bioloģiskās filtrēšanas kārtridžs un UV-C 11W lampa, kas papildus attīra ūdeni no aļģēm un bīstamiem parazītiem un aizsargā to no ziedēšanas. Ūdens, kas nonāk KLARPRESSURE UV filtrā, iziet cauri 3 sūkļa slāņiem, kas attīra ūdeni no mehāniskiem piemaisījumiem. Pēc tam ūdens tiek pakļauts bioloģiskai filtrēšanai. Ūdens, kas izplūst no KLARPRESSURE UV filtra, tiek sterilizēts.

REVERSECLEAN funkcija ir balstīta uz filtrēšanas materiāla pašattīrīšanos. Filtra vākā ir papildu izplūdes atvere. Lai izmantotu pašattīrīšanās funkciju, uzstādiet izplūdes šļūteni uz izplūdes atveres un pagrieziet pogu filtra augšpusē uz CLEAN pozīciju. Tas mainīs ūdens plūsmas virzienu caur barotni un izskalos visus uzkrātos piemaisījumus. Ūdens kopā ar piemaisījumiem tiks izvadīts pa šļūteni, kas piestiprināta pie papildu sprauslas, un to var izmantot zāliena vai puķu dobju laistīšanai (dabīgie organiskie piemaisījumi ir lielisks mēslojums).

BY-PASS funkcija ļauj atvērt filtru tehniskās apkopes vajadzībām, neizslēdzot sūkni. Tas ļauj, piemēram, nomainīt filtra kārtridžus filtrā. Pagriežot pogu filtra augšpusē uz "by-pass" pozīciju, caurumi vāka apakšā tiek aizvērti, un ūdens sāk plūst tikai caur vāku, apejot filtra iekšpusi. Pēc tam varat noņemt vāciņu un ērti nomainīt filtrējošo materiālu.

KLARPRESSURE UV spiediena filtra filtrēšanas materiāla tilpums ir 20 litri.

Parametri

Ražotājs:
AQUAEL

Atsauksmes

Nerasta atsiliepimų

Uzrakstīt atsauksmi

Nesen iegādājāties šo produktu? Palīdziet citiem pircējiem izdarīt pareizo izvēli un pievienot fotoattēlu(-us)?