Aquael PFN-1500 (N) strūklakas sūknis

Zīmols: AQUAEL
34136
48.49

Mēs izsūtām 1-3 dienu laikā

Atlīdzības punkti: 12 punkts
Mūsu klienta fotogrāfijas Mūsu klienta fotogrāfijas

PFN 1500 strūklaku sūknis ir paredzēts ūdens sūknēšanai un filtrēšanai strūklakās, kaskādēs, dīķos, dārza dīķos un mājas peldbaseinos.

Ierīce ir noturīga pret sālsūdeni, tai ir mazi izmēri un, galvenais, tā ir ļoti efektīva. Tas ir panākts, izmantojot modernus, enerģiju taupošus motorus un augstas kvalitātes blīvējumus zem rotora kameras, kas līdz minimumam samazina efektivitātes zudumus. Turklāt pēdējais minētais risinājums ļauj sūknim strādāt arī ārpus ūdens (tas ir pilnībā hermētisks) un tam ir liels pacelšanas augstums, kas ļauj izmantot jaunos sūkņus arī kā cirkulācijas sūkņus.

Sūknis ir aprīkots ar bezpakāpju jaudas regulēšanas sistēmu, izmantojot ergonomisku pogu, kas atrodas uz sūkņa izplūdes sprauslas. Liels sūkņa priekšfiltrs aizsargā sūkņa lāpstiņriteni no piemaisījumiem, lai to nevajadzētu bieži tīrīt.

Tehniskie dati:

Jauda 22 W, kabeļa garums (m) 10, maksimālā jauda (l/h), 1500 Maksimālais ūdens kolonnas augstums (cm) 160.

Parametri

Zīmols:
AQUAEL
Kādi ir produktu vērtēšanas noteikumi?

Tikai reģistrēti FERA24.LV klienti, kuri ir iegādājušies produktu, var dot tai vērtējumu. Ar zvaigznītēm norādītais vērtējums ir vidējais no visiem vērtējumiem. Pēc atsauksmju apstrādes mēs publicēsim gan pozitīvus, gan negatīvus vērtējumus.

Atsauksmes

Nerasta atsiliepimų

Uzrakstīt atsauksmi

Nesen iegādājāties šo produktu? Palīdziet citiem pircējiem izdarīt pareizo izvēli un pievienot fotoattēlu(-us)?