ARUBA

Aruba Pet: veselība un laime tagad tiek piegādāta līdz jūsu durvīm!

Fera tagad ir ekskluzīvs Aruba Pet Nutrition partneris Polijā. Mēs lepojamies, ka varam nodrošināt jūsu mīļoto kaķi un suni ar labāko dabīgo barību mājdzīvniekiem tirgū. Aruba Pet Nutrition piedāvā tik ļoti nepieciešamo recepšu daudzveidību ar gardām garšām, bioloģiskām un ĢMO nesaturošām sastāvdaļām, kas ražotas Vācijā un kuru ražošana ir CO2 neitrāla.

Aruba suņiem un kaķiem

.

Visas receptes ir izstrādātas tā, lai nodrošinātu, ka jūsu mājdzīvnieks katrā ēdienreizē saņem nepieciešamo uzturvielu daudzumu. Aruba ir pieejama parocīgos 100 g maisiņos suņiem un 70 g maisiņos kaķiem, un to var iegādāties atsevišķās receptēs vai praktiskos nefasētos iepakojumos ar visām garšām. Aruba viena proteīna suņu ēdienu receptes ir ideāli piemērotas suņiem ar barības nepanesamību, alerģijām un ādas problēmām, un tās var viegli izmantot izslēdzošajā diētā. Izmēģiniet mūsu organisko laša recepti jau tagad, un jūsu suns jūs mīlēs uz visiem laikiem!

Kaķu barība dabiskā veidā rūpējas par jūsu kaķa urīnceļu, jo tajā ir vairāk nekā 90 % gaļas un super īpašas sastāvdaļas, kas veicina smadzeņu, acu un gremošanas procesus.

Show Kategorijas

Rodyti filtrus

Dzīves posms
Iepakojuma svars (kg)
  • 0
  • 1
Min Max
Mājdzīvnieka izmērs
Cena
Veids