BENEK Neutralizátor zápachu vnější pro psi 500 g granulát

Zīmols: BENEK
1919
2.14

Mēs izsūtām 1-3 dienu laikā

Atlīdzības punkti: 1 punkti
Mūsu klienta fotogrāfijas Mūsu klienta fotogrāfijas

*****

1 Atsauksmes 5 z 5

*****

100%

****

0%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% klientu iesaka šo produktu

Uzrakstīt atsauksmi

Nevaldāmu suņu problēma skar daudzus dārzus un zālienus. Krūmu stādus, dekoratīvos un augļu kokus, puķu dobes un puķu dobes bieži "iezīmē" un izposta suņi. Augi pārstāj augt un ātri nokalst. Lai tos aizsargātu, suņiem ir efektīvi jānovērš šo teritoriju apmeklēšana. Panākumu atslēga ir piemērota repelenta lietošana. AKYSZEK - PIES sastāv no 100 % pareizi atlasītas dabīga minerāla graudu frakcijas, kas piesūcināta īpašā smaržvielu sastāvā ar dzīvnieku atbaidīšanas īpašībām.

Īpašības: - Efektīva atbaidoša iedarbība - satur dabiskās un sintētiskās ēteriskās eļļas; - pakāpeniski izdala smaržvielu, ar kuru tas ir piesūcināts; - smarža izplatās izvēlētās vietas tiešā tuvumā (aptuveni 1,5 m rādiusā); - smarža izplatās aptuveni 1,5 m rādiusā no izvēlētās vietas. Neliels ūdens daudzums, ko pievieno pēc dažām dienām, pastiprina smaržu; - Maksimālais iedarbības ilgums: nelabvēlīgos laika apstākļos (lietus, vējš) - 7 dienas; - Maksimālais iedarbības ilgums: labos laika apstākļos - 20 dienas; - Izmantotais granulāts ir estētisks un tam piemīt dekoratīvas īpašības.
Tehniskie parametri: - porainība - 24 - 32 %; - faktiskais poru tilpums - 0,4 nm; - graudu frakcija: 2,5 - 8,0 mm; - tilpummasa - 1600 - 1800 kg/m3; - ūdenī nešķīst - izskats - pelēkzaļš. Lietošana: Izkaisiet līdzekli uz vēlamās vietas (piemēram, ap koku). Slāņa biezumam jābūt aptuveni 0,5 cm. Pēc lietošanas virskārtu var papildināt ar jaunām granulām.

Parametri

Suga:
Granulas
Zīmols:
BENEK
Kādi ir produktu vērtēšanas noteikumi?

Tikai reģistrēti FERA24.LV klienti, kuri ir iegādājušies produktu, var dot tai vērtējumu. Ar zvaigznītēm norādītais vērtējums ir vidējais no visiem vērtējumiem. Pēc atsauksmju apstrādes mēs publicēsim gan pozitīvus, gan negatīvus vērtējumus.

Atsauksmes

Uzrakstīt atsauksmi

*****

Par

Nesen iegādājāties šo produktu? Palīdziet citiem pircējiem izdarīt pareizo izvēli un pievienot fotoattēlu(-us)?