Benek Super Benek Crystal Standrad 13 kg

Zīmols: BENEK
48321
44.80

Mēs izsūtām 1-3 dienu laikā

Atlīdzības punkti: 11 punkts
Mūsu klienta fotogrāfijas Mūsu klienta fotogrāfijas

*****

2 Atsauksmes 5 z 5

*****

100%

****

0%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% klientu iesaka šo produktu

Uzrakstīt atsauksmi

Super Benek Crystal ir lolojumdzīvnieku pakaišu materiāls silikagela formā, kas absorbē kaķu urīnu kopā ar nepatīkamām smakām un iespējamām baktērijām un pēc tam iztvaicē ūdeni.

Priekšrocības
:- īpaši viegls svars-
pievilcīga cena-
pilnībā bioloģiski noārdāms-
noņemams ar sanitārajiemlīdzekļiem-
īpaši efektīvs-
garantē maksimālu higiēnu-
īpaši ērta lietošana (nav nepieciešams pastāvīgi papildināt)
- estētiskipievilcīgs.

Izejviela
:Super BENEK Crystal pakaišiem ir raksturīga augsta tīrība un efektivitāte mitruma un nepatīkamu smaku absorbēšanā. Šādas īpašības nosaka spēcīgi attīstītā pakaišu iekšējā virsma un lielā porainība (virs 80 %). Mitruma uzsūkšanās procesu pavada pakaišu krāsas maiņa. Kristāli vispirms kļūst blāvi un pēc tam dzelteni. Pateicoties šai īpašībai, ir iespējams pastāvīgi kontrolēt atkritumu patēriņu. Atkritumi ir sintētisks amorfs silīcija dioksīds (SiO2).

Lietošana: Iepakojuma saturu ielej pakaišu kastītē, saglabājot slāņa biezumu 6 ? 4 cm. Super BENEK Crystal pakaiši nesavienojas, bet pilnībā uzsūc tajos iepildītos šķidrumus, apsedzot cietās daļiņas ar graudiem un neitralizējot smakas. Ieteicams pastāvīgi noņemt cietās daļiņas. Šķidrumi, kas uzsūcas pakaišu graudos, daļēji iztvaiko bez smaržas. Izmantojiet pakaišu kastes saturu: - līdz redzamai krāsas maiņai (dzeltena, blāva krāsa norāda uz pilnīgu izēdināšanu), - līdz ir jūtamas smakas, - līdz pakaiši pakaišu kastītē ir 2 cm biezi.

Parametri

Iepakojuma svars (kg):
13
Iespēja nolaist tualeti:
Tilpums (ml):
35000
Zīmols:
BENEK
Kādi ir produktu vērtēšanas noteikumi?

Tikai reģistrēti FERA24.LV klienti, kuri ir iegādājušies produktu, var dot tai vērtējumu. Ar zvaigznītēm norādītais vērtējums ir vidējais no visiem vērtējumiem. Pēc atsauksmju apstrādes mēs publicēsim gan pozitīvus, gan negatīvus vērtējumus.

Atsauksmes

Uzrakstīt atsauksmi

*****

Šo recenziju vajadzētu rakstīt kaķim :) Viņš šo pakaišu izmanto jau gadiem ilgi un nekad nav izteicis nekādas sūdzības :)

*****

Ieteicams, efektīvs, absorbē smakas, esmu apmierināts.

Nesen iegādājāties šo produktu? Palīdziet citiem pircējiem izdarīt pareizo izvēli un pievienot fotoattēlu(-us)?