ATGRIEŠNAS GARANTIJA
30 DIENU LAIKĀ!
BEZMAKSAS PIEGĀDE
Pasūtījumiem no 29 EUR

Bento Kronen suņu barība

Bento Kronen ir daļa no Versele-Laga un piedāvā sauso barību suņiem ar dabīgām sastāvdaļām par pieejamu cenu. Tiem visiem tiek veiktas dažādas pārbaudes, tostarp tiek rūpīgi novērtēta to krāsa, forma un konsistence, kā arī anomālijas. Mūsu veikals piedāvā divas Bento Kronen suņu barības līnijas starp Happy Life un Nutritional Balance.

 

Ko vajadzētu zināt par Bento Kronen suņu barību?

Bento Kronen sausā suņu barība ir pagatavota no dabīgām sastāvdaļām, kas atlasītas tā, lai tās būtu garšīgas un barojošas. Tā sastāv galvenokārt no dzīvnieku izcelsmes produktiem, graudiem, augiem un taukiem. Atkarībā no suņa vecuma varat izvēlēties barību kucēniem, pieaugušiem suņiem vai vecākiem suņiem. Ja jums ir mazas šķirnes suns, jāizvēlas barība, kas atbilst tā prasībām un vajadzībām. Šādiem pārtikas produktiem jābūt mazākos gabaliņos un ar koncentrētāku uzturvērtību. Lielām šķirnēm ir atšķirīgas vajadzības.

Happy Life līnija suņiem ar paaugstinātām prasībām. Barība aktīviem suņiem, vecākiem suņiem, kucēniem, pieaugušiem vai neaktīviem suņiem.

Nutritional Balance ir izstrādāta īpašām suņu vajadzībām. Jūs varat izvēlēties barību neitrālākiem vai suņiem ar lieko svaru un daudz ko citu.

Bento Kronen izmanto inovatīvu FreshPack tehnoloģiju, lai iepakotu pārtiku ar slāpekli, kas ievērojami palielina pārtikas produktu svaigumu.

Lai uzturētu suni labā formā, izvēlieties sabalansētu un veselīgu barību, kas atbilst viņa vajadzībām. Tas ļaus jums ilgu laiku baudīt sava drauga veselību un enerģiju. Atcerieties, ka suns nedrīkst ēst cilvēku pārtiku no galda.

Nav produktu šajā kategorijā