Comfy rotaļlieta Snacky zemene 7,5 X 6,5 cm

Producent: COMFY
33697
7.56
Standartcena: 15.00

Mēs izsūtām 1-3 dienu laikā

Atlīdzības punkti: 2 punkts
Mūsu klienta fotogrāfijas Mūsu klienta fotogrāfijas : 2

*****

11 Atsauksmes 5 z 5

*****

100%

****

0%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% klientu iesaka šo produktu

Uzrakstīt atsauksmi

Suņu rotaļlieta, izturīga, ar augstu izturību pret stiepšanos. Rotaļlieta neiegrimst, peld uz ūdens. Rotaļlietā var ievietot kārumus. Turklāt košļājamā viela ir ar piparmētru smaržu.

Izmēri: 7,5 cm

Parametri

Mājdzīvnieka izmērs:
Universāls
Producent:
COMFY
Kādi ir produktu vērtēšanas noteikumi?

Tikai reģistrēti FERA24.LV klienti, kuri ir iegādājušies produktu, var dot tai vērtējumu. Ar zvaigznītēm norādītais vērtējums ir vidējais no visiem vērtējumiem. Pēc atsauksmju apstrādes mēs publicēsim gan pozitīvus, gan negatīvus vērtējumus.

Atsauksmes

Uzrakstīt atsauksmi
1 2

*****

Pola mīl Comfy strawberry! Tas ir izturīgs un ilgi aizņems jūsu suni :)

*****

Suns to mīl. Tas viņu aizņem vismaz stundu, pirms viņa apēd tā saturu :)

*****

Maniem suņiem patīk ēst barību un našķus no tās. Tā ir mīksta, un tajā var ievietot daudz kārumu.

*****

Ļoti forša rotaļlieta - zemeņu krāpšana :P Jūs varat to piepildīt ar kārumiem vai konserviem un aizņemt savu suni, turklāt, pateicoties tās interesantajai formai, tā izbēg dažādos virzienos :P

*****

lieliska izklaide, kam seko vismaz pusstunda miera un klusuma.

*****

Mūsu labradorei Daisy ļoti patīk ar to spēlēties, īpaši, ja tajā ir viņas kārumi.

*****

Comfy Strawberry ir zemeņu formas rotaļlieta, ko varam piepildīt ar jebkādiem kārumiem, pastētēm, sauso vai mitro barību. Tajā pašā laikā to var izmantot kā atnest bumbu vai, nedaudz pārveidojot, arī kā velkamo bumbu. Tā neiegrimst ūdenī, tāpēc to var viegli izmantot rotaļām ezerā. Tam ir divi caurumi, mazāks un lielāks, ar šādiem izmēriem: (ø8 mm, ø17 mm) un 0,3 mm biezām sieniņām, kas izgatavotas no elastīgas, mīkstas uz tausti gumijas. Neregulārās formas dēļ rotaļu laikā zemene "aizbēg" dažādos, neparedzamos virzienos; diemžēl tā ir pieejama tikai vienā izmērā, kas paredzēts maziem un vidēja auguma suņiem.

*****

Es nopirku zemenes savam Džeka Rasela terjeram. Rotaļlieta ir lieliska, tai ir ļoti jauka, spilgta krāsa, tā ir izgatavota no elastīgas (bet ne pārāk daudz plastmasas) un patiešām atstāj labu iespaidu. Pēc tam, kad visi našķi bija izkrituši un apēsti, mans suns vēl pusotru stundu spēlējās ar zemeņu. Viņa nogurusi padevās. Rotaļlieta lieliski noder kā košļājamā rotaļlieta, kā "bumba", ko mest, un, protams, kā pagaidu trauks kārumiem. Ja šī zemeņu šķirne ir kaut kas labs, es noteikti iegādāšos vēl vienu.

*****

"Testi un atsauksmes
COMFY zemeņu, zobu kociņu un spraudīšu uzkoda

aprīlis 6, 2017

Pirms dažām nedēļām mēs sākām sadarbību ar veikalu Fera. Mēs saņēmām paku, un es nolēmu pirmo tekstu veltīt mūsu favorītiem - Comfy toys.

DSC_8750
DSC_8756
DSC_8799

Zemeņu un violetā nūjiņa jau sen ir nopirkušas manu sirdi. Es sastapos ar šīm rotaļlietām pirms vairākiem mēnešiem un vēlējos tās iegādāties, bet katru reizi tas tika atlikts. Tas mani dara vēl laimīgāku, ka rotaļlietas beidzot ir nonākušas mūsu rokās. Mēs saņēmām arī Plug Snack našķus, kas ir saderīgi ar visu rotaļlietu sēriju. Patiesībā es pat nezināju, ka tās eksistē, un tas ir žēl, jo tās ir izrādījušās sensacionāla šķirne."

*****

"Mēs to ļoti iesakām! Mēs esam absolūti viņas fani."
1 2

Nesen iegādājāties šo produktu? Palīdziet citiem pircējiem izdarīt pareizo izvēli un pievienot fotoattēlu(-us)?