CRAVE

crave-logotipas

CRAVE pilnvērtīgā sausā barība ir ar gaļu un dzīvnieku izcelsmes produktiem bagātas formulas, kas nodrošina suņiem visas nepieciešamās uzturvielas. Gluži tāpat kā viņu savvaļas senču uzturs, CRAVE barības formulas bez graudaugiem satur augstas kvalitātes dzīvnieku izcelsmes olbaltumvielas, un tām ir suņiem un kaķiem tīkama garša.

.

Crave sortimentā ir sausā suņu barība, sausā kaķu barība un mitrā barība - suņiem un kaķiem. Crave ražo arī suņu našķus!

Crave redz dzīvniekus tādus, kādi tie ir patiesībā, un mēs uzskatām, ka ir jārespektē dzīvnieku patiesā daba. CRAVE receptes ir izstrādātas tā, lai apmierinātu katras sugas instinktus!

Suņi alkst garšas un uzturvērtības, dzīvnieku olbaltumvielām un taukiem bagāta uztura. Crave sausā un mitrā barība sniegs jūsu sunim nepieciešamās uzturvielas, nodrošinot, ka suns ir spēcīgs, vesels un ar nepieciešamo enerģijas daudzumu rotaļām.

Mājdzīvnieku kaķu uztura vajadzības ir ļoti līdzīgas savvaļas kaķu vajadzībām. CRAVE receptūrās ir optimāls olbaltumvielu un tauku daudzums, lai nodrošinātu jūsu kaķa ilgtermiņa vitalitāti un veselību katru dienu.

CRAVE receptūrās ir optimāls olbaltumvielu un tauku daudzums, lai nodrošinātu jūsu kaķa ilgtermiņa vitalitāti un veselību katru dienu.

Show Kategorijas

Rodyti filtrus

Dzīves posms
Iepakojuma svars (kg)
  • 0
  • 10
Min Max
Mājdzīvnieka izmērs
Cena