CURVER kaķu tualete ar vāku 51x38,5x39,5 cm, grey

Zīmols: CURVER
16238
40.93

Mēs izsūtām 1-3 dienu laikā

Atlīdzības punkti: 10 punkts
Mūsu klienta fotogrāfijas Mūsu klienta fotogrāfijas

**** *

36 Atsauksmes 4.9 z 5

*****

86%

****

14%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% klientu iesaka šo produktu

Uzrakstīt atsauksmi

Iekštelpu kaķu pakaišu kaste.

Izgatavots no augstas kvalitātes materiāla - plastmasas, kas atgādina rotangpalmas.
Kūtsmēslu kastīte ir aprīkota ar atvilktni un nodalījumu piederumiem. Augšējais atloks ir aprīkots ar aizdari, kas to cieši tur un papildus novērš pakaišu noplūdi.
Rokturis ir ergonomisks, kas atvieglo nēsāšanu.

Kūtsmēslu kastīte ir izgatavota no 95 % otrreizēji pārstrādātu materiālu. Daži no materiāliem, kas izmantoti pakaišu kastes izgatavošanā, ir iegūti no okeāna atkritumiem. Zīmols sadarbojas ar starptautisko organizāciju Waste Free Oceans.

Kūtsmēslu kastīte ir viegli izjaucama, kas paātrina darbu un tīrīšanu. izvelkamie piederumiun slēptais rokturisnodrošina maksimālu tīrību un higiēnu. Iekļautais aktīvās ogles filtrs aptur nepatīkamas smakas un novērš to izplūšanu. Filtrs regulāri jānomaina pret jaunu.

Komplektam pievienotaisrežģis ir sava veida tīrītājs, ko var novietot gan iekšpusē, gan ārpus kastes. Tomēr praktisku apsvērumu dēļ to ieteicams novietot pirms ieejas pakaišu kastē. Režģa caurumi ir noregulēti tā, lai kaķa ķepas varētu nedaudz atvērties, pateicoties kam aizķērušies pakaiši nokrīt.

Liels tualetes kastes pluss ir tas, kadurtiņas var noņemt. Daži kaķi tās necieš, un to noņemšana joprojām saglabā iekštelpu pakaišu kastes funkciju un ir praktisks risinājums.

Kūtsmēslu kaste apvieno praktiskumu ar estētiku un skaistu mājas iekārtojumu.

Iekštelpu pakaišu trauks samazina pakaišu izliešanu mājās un nodrošina kaķiem klusu un drošu vietu, kur veikt fizioloģiskās vajadzības. Tomēr ņemiet vērā, ka kaķis, kas pieradis pie atvērtas pakaišu kastes, sākotnēji var nepieņemt jaunu vietu, kur atbrīvoties. Šādā gadījumā vāks vispirms jānoņem un pēc tam lēnām katru dienu jānomaina. Ja pakaišu kastīte ir labi novietota, kaķis ātri pieņems segto pakaišu kastīti un novērtēs tās piedāvāto intimitāti.
Paplātes ārējie izmēri: 510x385x400 mm
Kūtsmēslu kastes svars: 3 kg
Komplektā ar pakaišu kastīti ir iekļauti:

  • liekšķere
  • smaku filtrs
  • tīrīšanas paklājsIeteicamais lietojums:

Ļoti svarīgi ir izvietot pakaišu kastīti. Tam jāatrodas reti izmantotā vietā, kur ir salīdzinoši klusums. To nedrīkst novietot blakus ēdiena vai ūdens bļodiņām. Ja kaķis nelabprāt izmanto pakaišu kastīti, vispirms izmēģiniet citus pakaišu veidus, pēc tam mainiet pakaišu kastītes novietojumu. Slikta pakaišu kastīte vai pakaiši var būt iemesls, kāpēc kaķi izkārnījumus izvada ārpus tās.

Dzīvoklī, kurā ir vairāk kaķu, pakaišu kastu skaitam jābūt tādam pašam kā kaķu skaitam.

No pakaišu kastes pakaiši jāizņem katru dienu. Reizi mēnesī jāmaina visi pakaiši un rūpīgi jāiztīra pakaišu kastīte.

Iespējams, ka iemesls, kādēļ kaķis kakā ārpus tā un izvairās no pakaišu kastes, ir tas, ka tas netiek uzturēts kārtībā. Atcerieties, ka kaķa deguns ir daudz jutīgāks, cilvēki var nejust nepatīkamas smakas, bet kaķim tās būs nepanesamas.

Parametri

Papildu aprīkojums:
Šaufele, tīrāms paklājs
Suga:
Plastmasas
Zīmols:
CURVER
Kādi ir produktu vērtēšanas noteikumi?

Tikai reģistrēti FERA24.LV klienti, kuri ir iegādājušies produktu, var dot tai vērtējumu. Ar zvaigznītēm norādītais vērtējums ir vidējais no visiem vērtējumiem. Pēc atsauksmju apstrādes mēs publicēsim gan pozitīvus, gan negatīvus vērtējumus.

Atsauksmes

Uzrakstīt atsauksmi
1 2 3 4

*****

Kūtsmēslu kastīte atbilst gaidītajam. Jūs varat paslēpt lāpstiņu, dibens ir izvelkams, un atkritumus ir viegli izņemt. Pagaidām kaķis ir mazs, tāpēc es noņēmu durvis un tīrītājs ir novietots iekšā - tas ir iespējams. Ar nesadalītām smiltīm ar nelieliem gabaliņiem sanāca tā, ka tās atradās blakus pakaišu kastītei. Tagad man ir kukurūzas putraimi, un nekas netiek izņemts.

****

Kopumā pakaišu kastīte darbojas lieliski, eleganti.Žēl tikai, ka pēc kastītes atvēršanas izrādījās, ka tās sāns un rokturis ir saplaisājis. ????

*****

Kūtsmēslu paplātes ir sensacionāls, izgatavošana ir lieliska, veikala pakalpojums ir pirmās klases, paldies un es to iesaku.

*****

Sākotnēji kaķene baidījās no durvīm, bet pēc dažām dienām viņa tās pieņēma, un mēs tās uzstādījām atpakaļ. Foršs apsvērums ar ievelkamo liekšķeri un grīdu. Kaķis izlej daudz mazāk pakaišu. Ļoti ieteicams.

****

Kūtsmēslu paplate attaisnoja manas cerības, tā ir jauka un atjautīga, to ir ērti iztīrīt un izvilkt lāpstiņu, kaķis pie tās pierada uzreiz un drosmīgi to izmanto, tikai rokturis augšpusē neturas, kad es paceļu mājdzīvnieku tualeti, bet tas nerada lielas problēmas. Ļoti ieteicams un vislabākie sveicieni.

*****

Super pakaišu kastīte, kaķis to uzreiz pieņēma.

*****

Estētiska un funkcionāla atkritumu urna. Nav noplūdes uz sāniem, kā tas bija manā iepriekšējā gadījumā.

*****

Lieliska, eleganta pakaišu kastīte, ļoti laba apdare, estētiska, jauka lāpstiņas uzglabāšana, ļoti praktiska pakaišu atvilktne.

*****

Produkts, kas ir savas cenas vērts

*****

Prekė tokia, kokios tikėjomės, geros kokybės ir pristatymas vyko sklandžiai:)
1 2 3 4

Nesen iegādājāties šo produktu? Palīdziet citiem pircējiem izdarīt pareizo izvēli un pievienot fotoattēlu(-us)?