ESPREE

PUPPYANGEL Szelki dla psa "Ultra visual soft harness"  pomarańczowy L

Šis amerikāņu zīmols ir viens no lielākajiem suņu un kaķu kopšanas līdzekļu ražotājiem.
Tas pieder DOG-MAT, kas tirgū ir kopš 1990. gada. Viņi bija pirmie, kas Polijā ieviesa kosmētiku mājdzīvniekiem. Polijā ESPREE ir pieejams kopš 2006. gada.

ESPREE fokusējas uz dabīgumu - ražotājs deklarē, ka vairāk nekā 95% produktu ražošanā izmantoto sastāvdaļu ir organiskas hipoalerģiskas un lielākā daļa no tām ir atļautas arī preparātos cilvēkiem.

.
.

Espresa piedāvājums

.

Uzņēmums piedāvā vairāk nekā 70 dažādu veidu produktus, tostarp.: šampūnus (medikamentozos, kondicionējošos, putās, sausos, aromterapijai), barojošosšampūnus, perfimērijas, preparazitārie preparāti un profesionālās izstādes kopšanas līdzekļi.
Produktu klāsts ir izstrādāts tā, lai vislabāk atbilstu četrkājaino suņu prasībām. Tāpēc sortimentā ir produkti garspalvaino šķirņu, īsspalvaino šķirņu, rupjspalvaino šķirņu dzīvniekiem, kā arī produkti apjoma palielināšanai, stiprināšanai vai spīduma piešķiršanai.EpREE kosmētika ir ieguvusi lielu popularitāti Amerikas audzētāju un mājdzīvnieku aizbildņu vidū. Tagad šis zīmols vētraini pārņem Polijas tirgu.

EPSREE kosmētika nekad nav testēta uz dzīvniekiem.
.

Rodyti filtrus

Nav produktu šajā kategorijā