GRENO

Greno ir Polijas zīmols, kas Polijas šūšanas rūpnīcās rada unikālus un augstas kvalitātes tekstilizstrādājumus. Uzņēmums tika dibināts 1993. gadā Pietrzykowice netālu no Vroclavas. Populārākie no Greno zīmola izstrādājumiem ir satīna un kokvilnas gultasveļa un dvieļi.

Uzņēmuma izstrādājumi ir pieejami arī dažādās krāsās.

.
.

Greno klāsts

.

Greno gultasveļa

.

Greno piedāvā gultasveļu no satīna un kokvilnas dzijas. Greno gultasveļas dizaini ir ļoti daudzveidīgi, taču visu to pamatā ir dabīgas un pilnīgi drošas krāsvielas. Jūs varat izvēlēties gan vienkrāsainu gultasveļu, gan interesantus apdrukas rakstus, starp kuriem dominē ziedu un augu motīvi. Tie interjeram piešķir mieru un izsmalcinātību. Klasikas cienītājiem Greno ir sagatavojis gultasveļu ar svītrām, ornamentiem, ģeometriskiem rakstiem. Katra no tām ir estētiski pievilcīga un eleganta.

Ideāli izvēlētais izstrādājumu svars liek gultasveļai ietīt ķermeni, bet augstā caurlaidība nodrošina siltuma komfortu un kopj epidermu.

Greno gultasveļa ir pieejama dažādos izmēros.

Ir plašs izmēru klāsts.

Greno dvieļu klāsts

.

Populārākais dvielis šajā kategorijā ir bambusa dvielis, pateicoties tā dabiskajām īpašībām. Novērtēts ir arī kokvilnas dvielis, kas ir ļoti izturīgs, pateicoties tā stiprajiem pinumiem. Visus dvieļus var viegli mazgāt, un dvieļu īpašības saglabājas gadiem ilgi

.

Kādi ir zīmola Greno produkti?

.

Visi tekstilizstrādājumi, pirmkārt, ir īpaši izturīgi un ilgi kalpo. To ražošanā izmantotie materiāli ir droši un videi un dzīvniekiem draudzīgi. OEKO TEX sertifikāti un atestāti jeb Trustworthy Textiles garantē izstrādājumu augsto kvalitāti. Ja jūs vai jūsu ģimene cieš no alerģijām, Greno gultasveļa un dvieļi ir lielisks risinājums.

The Greno company is a leader in Poland among textile manufacturers.

The Greno company is a leader in Poland.

Piegādājiet par Greno izstrādājumiem!

.

Visiem izstrādājumiem nepieciešama atbilstoša apstrāde. Segas mazgājiet 40*C temperatūrā, un, kad nolemjat gludināt, izvēlieties gludekļa temperatūru, kas nepārsniedz 200*C. Lai ilgus gadus baudītu izstrādājumu augsto kvalitāti, nav ieteicams gultasveļas komplektus ķīmiski tīrīt vai žāvēt veļasmašīnā.

.

Rodyti filtrus

Nav produktu šajā kategorijā