MARP

Marp ir Čehijas sausās un mitrās barības un našķu ražotājs suņiem.

.

Brends pamatprincips ir nodrošināt suņiem barību, kas pilnībā pilda savas funkcijas, tāpēc Marp barība ir pieejama divās versijās:
- holistiskā barība ar nosaukumu Marp Holistic
- superpremium barība ar nosaukumu Marp Natural

.

.
.

Marp holistiskā pārtika

.

Holistiskā suņu barība nesatur graudus, stingri ievēro sastāvdaļu kvalitāti un tai ir augsts gaļas saturs.
Holistiskā barība ir veidota tā, lai pozitīvi ietekmētu visu suņa organismu, tāpēc tā ir pilna ar garšaugiem un uztura bagātinātājiem, kas atbalsta dzīvībai svarīgās funkcijas.
Marp holistiskā barība satur vidēji 80% dzīvnieku izcelsmes olbaltumvielu. Mājdzīvnieku veikalā fera.co.uk tās atradīsiet versijās aktīviem suņiem, suņiem ar normālu aktivitāti, versijās, kas paredzētas kucēniem, pieaugušiem suņiem un senioriem. Tās ir pieejamas dažādās garšās, lai katrs varētu izvēlēties savam sunim piemērotāko, un dažādos svaros - 12, 18 kg, 2 un 4 kg (4 kg ir pieejami spainīšos)

Marp Natural

.

Marp Natural barībai ir raksturīgs viens galvenais olbaltumvielu avots un viens galvenais ogļhidrātu avots. Nelielais sastāvdaļu skaits ir paredzēts, lai nodrošinātu vislabāko uzturu suņiem kā gaļēdājiem. Marp receptes ir piemērotas gan veseliem suņiem, gan suņiem ar nepanesamību vai alerģijām.

Citi Marp produkti suņiem
Marp suņiem piedāvā arī mitro barību ir gaļa ar subproduktiem buljonā. Barība nesatur graudaugus un ir vienproteīna.

Piedevas suņiem ir dabīgi žāvēta liellopu gaļa. Augstākās kvalitātes produkts, kas ir labākais našķis jūsu sunim. Žāvētā gaļa uz ilgu laiku nodarbina jūsu suni un ļauj iegūt vislabāko no jūsu barības.

.

Rodyti filtrus

Nav produktu šajā kategorijā