MIAMOR Ragout Royal tuńczyk i kurczak w sosie 100 g

Producent: MIAMOR
18416
0.65

Mēs izsūtām 1-3 dienu laikā

Mūsu klienta fotogrāfijas Mūsu klienta fotogrāfijas

Izsmalcināti ragū gabaliņi no atlasītām sastāvdaļām gardā mērcē - kaķu gardēžiem, pagatavoti tvaicējot, saglabājot vitamīnus, bez krāsvielām un konservantiem.
Miamor Ragout Royal ir izsmalcināts ēdiens ar karalisku garšu. Liels mājputnu gaļas un zivju saturs padara ēdienu ļoti garšīgu. Mājputnu gaļa vai zivis kopā ar izvēlētām sastāvdaļām veido perfektu garšas kompozīciju. Miamor Ragout Royale ir bagātināts ar maigu mērci.
Miamor Ragout Royale tiek pagatavots procesā, kas neizslēdz vitamīnus, tāpēc visas uzturvielas tiek saglabātas. Miamor Ragout Royale maisiņi ir arī tīri un viegli lietojami. Katrā maisiņā ir optimāla deva jūsu kaķim. Atlikumus nav problēmu uzglabāt ledusskapī.

Sastāvs:
gaļa un gaļas blakusprodukti (20% vistas gaļas), zivis un zivju blakusprodukti (20% tunča gaļas), graudaugi, minerālvielas.Devas
Kaķa svars 4-5 kg - aptuveni 3 paciņas

dienā


.

Parametri

Iepakojuma svars (kg):
0.1
Producent:
MIAMOR

Mērķis

Dzīves posms:
Visi

Sastāvdaļas

Olbaltumvielas (%):
8
Olbaltumvielu veids:
Putnu gaļa, zivis
Tauki (%):
5
Kādi ir produktu vērtēšanas noteikumi?

Tikai reģistrēti FERA24.LV klienti, kuri ir iegādājušies produktu, var dot tai vērtējumu. Ar zvaigznītēm norādītais vērtējums ir vidējais no visiem vērtējumiem. Pēc atsauksmju apstrādes mēs publicēsim gan pozitīvus, gan negatīvus vērtējumus.

Atsauksmes

Nerasta atsiliepimų

Uzrakstīt atsauksmi

Nesen iegādājāties šo produktu? Palīdziet citiem pircējiem izdarīt pareizo izvēli un pievienot fotoattēlu(-us)?