ATGRIEŠNAS GARANTIJA
30 DIENU LAIKĀ!
BEZMAKSAS PIEGĀDE
Pasūtījumiem no 29 EUR

IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

O'Canis suņu barība

Poļu suņu barību ražo ģimenes uzņēmums, kas mīl suņus. Šo inovatīvo barības produktu receptes ir pielāgotas gaļēdāju suņu vajadzībām, tās labi smaržo un neveido traipus. Gan suņiem, gan suņu saimniekiem patīk O'Canis pārtikas produkti. 

 

Kāds ēdiens ir O'Canis?


Visu suņu barību gatavo cepeškrāsnī. O'Canis ēdiens sastāv no interesantas dzīvnieku gaļas, piemēram, brieža gaļas, zirga gaļas, liellopu gaļas un citas. Izejvielas tiek atlasītas tā, lai līdz minimumam samazinātu alerģiskumu. Piedevas ir dārzeņi un garšaugi, kā arī daži augļi. Visi O'Canis barībā izmantotie produkti ir augstākās, Human Grade kvalitātes, kas nozīmē, ka tos drīkst lietot arī cilvēku uzturā. O'Canis vadās pēc saukļa: „Lai pārtika ir zāles un zāles - pārtika“. Šajā teikumā ir daudz patiesības, jo tieši pārtika baro organismu un nodrošina pareizu gremošanas procesu darbību. Bez pareizi sabalansēta uztura jūsu suņa veselība sāks pasliktināties. O'Canis produkti ir pilnībā sabalansēti un satur olbaltumvielas, tāpēc saimnieks var būt drošs par to, ko viņš dod sunim. O'Canis barību var pasniegt arī alerģiskiem suņiem un suņiem ar pārtikas nepanesamību.

Kādu O'Canis barību izvēlēties savam sunim?

Barība ir piemērota visu šķirņu un vecumu suņiem. Tās sastāvs ir daudzpusīgs un veselīgs. Suņu barības iepakojums ir ekoloģisks, 5 kg.

Mitrā suņu barība ir pieejama stikla burkās. Praktisks risinājums, kas neļauj pārtikai uzsūkt ledusskapja smaržu. Mitrā barība ir izgatavota no gaļas, un tā sastāv no viena proteīna. Piedevas ir dārzeņi un minerālvielas. Suņi šādus ēdienus patiesi mīl.