PEDIGREE Multi Biscrok skanėstai 200 g

Producent: PEDIGREE
32672
2.10

Mēs izsūtām 1-3 dienu laikā

Atlīdzības punkti: 1 punkti
Mūsu klienta fotogrāfijas Mūsu klienta fotogrāfijas : 2

*****

116 Atsauksmes 5 z 5

*****

100%

****

0%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% klientu iesaka šo produktu

Uzrakstīt atsauksmi

Pedigree Multi Biscrok ir kraukšķīgi cepumi mazu kauliņu formā, ko izstrādājuši uztura speciālisti un veterinārārsti. Kraukšķīgās uzkodas ir bagātas ar kalciju, olbaltumvielām, uzturvielām bagātiem graudaugiem un minerālvielām, kā arī A un E vitamīniem, tāpēc tās ir ideāli piemērotas suņa ēdienreizes bagātināšanai ar svarīgākajām sastāvdaļām vai kā kārums, ko dod starp ēdienreizēm kā balvu. Pedigree Multi Biscrok satur neaizstājamās omega 3 skābes, kas stiprina suņa dabisko imunitāti, palīdz rūpēties par suņa zobiem un kauliem un ir lieliskas garšas, pateicoties gaļas un dzīvnieku tauku saturam. Nesatur konservantus un mākslīgās krāsvielas.

Analīze:

A vitamīns:2500 SV/kg, E vitamīns:30 mg/kg, dzelzs dzelzs sulfāta veidā:15 mg/kg, kopējās olbaltumvielas:13%, neapstrādātas eļļas un tauki:10%, neapstrādāti pelni:11,5%, neapstrādāta šķelda:3%, kalcijs:3%, omega 3:400 mg/kg.

Sastāvs:

Graudaugi, gaļa un dzīvnieku izcelsmes produkti, Eļļas un tauki, Augu izcelsmes produkti, Minerālvielas.

Parametri

Iepakojuma svars (kg):
0.2
Mājdzīvnieka izmērs:
Universāls
Producent:
PEDIGREE

Mērķis

Dzīves posms:
Pieaudzis
Mājdzīvnieka vecums no:
12 mēnešu

Sastāvdaļas

Olbaltumvielas (%):
13
Tauki (%):
10
Kādi ir produktu vērtēšanas noteikumi?

Tikai reģistrēti FERA24.LV klienti, kuri ir iegādājušies produktu, var dot tai vērtējumu. Ar zvaigznītēm norādītais vērtējums ir vidējais no visiem vērtējumiem. Pēc atsauksmju apstrādes mēs publicēsim gan pozitīvus, gan negatīvus vērtējumus.

Atsauksmes

Uzrakstīt atsauksmi
1 2 3 4 5 6 7 8
... 12

*****

Ieteicams. Atbilst aprakstam.

*****

Super

*****

katru reizi, kad es izvilku kādu kārumu, viņš par to pasniedz roku :)

*****

Rikušam ļoti patīk "cias", ko viņš ēd desertā. Viņš vicina asti un mudina spēlēties (piemēram, jums jāslēpj cepums zem spilvena), un tad viņš izkausē cepumu un ar apetīti to apēd.

*****

Mūsu Nukusija, ieraugot savu mīļoto kārumu, uzreiz sāk darīt trikus: dod ķepu, pieci un augsti pieci :) un lec no laimes:)

*****

Kad mans suns ierauga Pedigree Multi Biscrok našķu paciņu, viņš vicina asti un nevar vien sagaidīt, kad saņems vienu. Viņš paķer cepumu mutē un skrien ar to uz savu mītni, kur to izbauda un apēd. Tad viņš lūdz vēl vienu :-)

*****

Manam sunim ļoti patīk našķi, viņš bieži vien parāda, kur tie ir, prasot vēl vienu gabaliņu :) pateicoties tām, viņam ir spīdīgs kažoks un daudz enerģijas katru dienu. Turklāt viņam nav problēmu ar zobiem - tie ir stipri un veseli.

*****

Viņš lēkā no laimes, kad saņem našķus :-)

*****

Pateicoties Pedigree, manam sunim ir jautri spēlēt meklētāju vai karsto-auksto:-) Kad viņš atrod kādu kārumu, viņa prieks ir bezgalīgs, un kā balvu viņš saņem vēl vienu:-)

*****

Šagijs mīl spēlēties meklētāju, mēs paslēpjam viņa mīļākos kārumus stūros, un, kad viņš tos atrod, viņš trako un lēkā apkārt:-)
1 2 3 4 5 6 7 8
... 12

Nesen iegādājāties šo produktu? Palīdziet citiem pircējiem izdarīt pareizo izvēli un pievienot fotoattēlu(-us)?