Perfect Fit Junior (< 1 gadi) barība, bagātināta ar vistas gaļu 750

Producent: PERFECT FIT
46056
5.67

Mēs izsūtām 1-3 dienu laikā

Atlīdzības punkti: 1 punkti
Mūsu klienta fotogrāfijas Mūsu klienta fotogrāfijas

*****

1 Atsauksmes 5 z 5

*****

100%

****

0%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% klientu iesaka šo produktu

Uzrakstīt atsauksmi

Perfect Fit Junior <1 ir izstrādāts, piedaloties WALTHAM Pet Nutrition Centre veterinārārstiem un uztura speciālistiem. Tā ir garšīga maltīte, kas satur unikālu Total 5 formulu, lai sniegtu jūsu kaķim ikdienā nepieciešamo veselības aizsardzību. Taču Perfect Fit nav tikai Total 5 formula - ar vistas gaļu bagātinātais variants nodrošina 3 papildu priekšrocības, kas saistītas ar jūsu kaķa veselību un dzīvesveidu. Ar šo barību, kas pielāgota jūsu kaķa īpašajām vajadzībām, varat būt droši, ka jūsu kaķis saņem nepieciešamo uzturu.

Jūsu kaķa barošanas ar Perfect Fit Junior priekšrocības <1:
- Veselīga augšana: bagātīgs ar augstas kvalitātes olbaltumvielām veselīgai kaķēnu augšanai.
- Redze un smadzeņu attīstība: Atbalsta veselīgu redzi un smadzeņu attīstību ar dabiskas izcelsmes DHA, kas ir arī mātes pienā.
- Veselīga āda un kažoks: satur biotīnu, cinku un saulespuķu eļļu, kas ir dabīgs omega-6 avots.
Omega-6 taukskābes veselīgai ādai un kažokam.
- Veselīgi urīnceļi: Sastāvs ar sabalansētiem minerāliem, kas veicina veselīgu apakšējo urīnceļu darbību.
- Dabiski atbalsta imūnsistēmu: ar taurīnu, palielinātu E vitamīna un C vitamīna antioksidantu daudzumu, kas dabiski atbalsta imūnsistēmu.


Sastāvs: kaltēti mājputnu proteīni (no tiem 16% vistas gaļas), kvieši, vājpulvera proteīns, eļļas un tauki (no tiem 0,40% saulespuķu eļļa; zivju eļļa1 0,25%), kukurūzas milti, sojas proteīns, sojas milti, aknu hidrolizāts, minerālvielas, kaltēti graudaugu proteīni, celuloze, kaltētas jūraszāles.
1 Dabisks DHA avots

Kalorijas: 402 kcal/100 g
Piedevas / 1 kg: antioksidanti; uztura bagātinātāji: A vitamīns: 6800 SV, B1 vitamīns: 9,4 mg, B2 vitamīns: 16,0 mg, C vitamīns: 210 mg, D3 vitamīns: 750 SV, E vitamīns: 100 mg, biotīns: 0,22 mg, taurīns: 837 mg, vara sulfāta pentahidrāts: 3,9 mg, kālija jodīds: 0,98 mg, mangāna sulfāta monohidrāts: 40,5 mg, nātrija selenīts: 0,13 mg, cinka sulfāta monohidrāts: 115 mg.


Analītiskās sastāvdaļas (%): olbaltumvielas: 41; tauku saturs: 17,0; neorganiskās vielas: 8,0; jēlšķiedra: 2,7; kalcijs: 1,0; fosfors: 0,88.


Barošanas režīms:
Ieteicamais dienas pārtikas daudzums

Tikai sausā pārtika

Kaķim līdz 3 mēnešu vecumam ir nepieciešami 55 g sausas barības dienā, 4 līdz 5 mēnešu vecam kaķim - 60 g, bet 6-12 mēnešu vecam kaķim - 70 g sausas barības dienā.


Sausā pārtika un paciņas

Kaķim līdz 3 mēnešu vecumam dienā nepieciešams 20 g sausās barības un pusotrs maisiņš mitras barības, kaķim vecumā no 4 līdz 5 mēnešiem - 20 g sausās barības un 2 maisiņi, bet kaķim vecumā no 6 līdz 12 mēnešiem - 30 g sausās barības un 2 maisiņi dienā.

Mēs iesakām barot kaķi ar sauso un mitro pilnvērtīgo barību PERFECT FIT™.

Ņemiet vērā pārejas periodu un pielāgojiet barības daudzumu, sadalot to ēdienreizēs atbilstoši kaķa vajadzībām. Nodrošiniet kaķim svaigu ūdeni, lai tas varētu dzert. Uzglabāt slēgtā traukā sausā un vēsā vietā.

Parametri

Iepakojuma svars (kg):
0.375
Producent:
PERFECT FIT
Kanonisks produkts preču līnijā:

Mērķis

Dzīves posms:
Jaunākais
Kādi ir produktu vērtēšanas noteikumi?

Tikai reģistrēti FERA24.LV klienti, kuri ir iegādājušies produktu, var dot tai vērtējumu. Ar zvaigznītēm norādītais vērtējums ir vidējais no visiem vērtējumiem. Pēc atsauksmju apstrādes mēs publicēsim gan pozitīvus, gan negatīvus vērtējumus.

Atsauksmes

Uzrakstīt atsauksmi

*****

Manam kaķim tas ļoti patīk un viņš to ēd ar lielu prieku.

Nesen iegādājāties šo produktu? Palīdziet citiem pircējiem izdarīt pareizo izvēli un pievienot fotoattēlu(-us)?