PERFECT FIT (Junior) 5x825g ar vistas gaļu bagāta sausā barība mazo šķirņu suņiem

Zīmols: PERFECT FIT
46583
27.40

Mēs izsūtām 1-3 dienu laikā

Atlīdzības punkti: 7 punkts
Mūsu klienta fotogrāfijas Mūsu klienta fotogrāfijas

*****

1 Atsauksmes 5 z 5

*****

100%

****

0%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% klientu iesaka šo produktu

Uzrakstīt atsauksmi

Perfect Fit Junior <1 Rich Chicken sausā barība kucēniem ir pilnvērtīga un sabalansēta barība mazo šķirņu suņiem. Tas izceļas ar savu formulu, kas izstrādāta ar WALTHAM Dzīvnieku zinātnes institūta veterinārārstu un uztura speciālistu palīdzību. Zinātnieki ir analizējuši visbiežāk sastopamās suņu veselības problēmas, kas ļāva izstrādāt inovatīvu barību ar Total 5 formulu, kas atbalsta 5 svarīgākās jūsu mīluļa veselības jomas: spēcīgu imūnsistēmu, mutes dobuma kopšanu, veselīgu gremošanu, veselīgu ādu un kažoku, kā arī optimālas kondīcijas un ķermeņa svara uzturēšanu. Pateicoties kalcija un fosfora saturam, šī kucēnu barība ir ikdienas atbalsts jūsu kucēna veselīgai augšanai.
PERFECT FIT Junior <1 mazo šķirņu suņu barības priekšrocības:

- Atbalsta veselīgu augšanu
Perfect Fit satur optimālu kalcija un fosfora daudzumu, kas pielāgots jauno suņu vajadzībām.

- Spēcīga imūnsistēma
Paaugstināts E vitamīna, mangāna un cinka līmenis, kas veicina suņa dabiskās aizsargspējas.

- Veselīga gremošana
Augstas kvalitātes olbaltumvielas, kas ir svarīgas jūsu suņa uzturā, palīdz uzturēt normālu zarnu mikrofloru un nodrošina kucēnam vieglu gremošanu.

- Veselīga āda un kažoks
Cinks un saulespuķu eļļa, kas ir dabīgs omega-6 nepiesātināto taukskābju avots, veicina veselīgu ādu un skaistu kucēna kažoku.

- Optimāla svara un ķermeņa formas uzturēšana
Ar Perfect Fit formulu jūs nodrošināsiet nepieciešamās uzturvielas un enerģiju pareizajā daudzumā - jūsu mazais mīlulis sasniegs optimālu ķermeņa svaru un kondīciju.

Par Perfect Fit

Kā Perfect Fit mēs veicinām visaptverošu pieeju mājdzīvnieku veselībai, kas ietver uzlabotu uzturu jūsu sunim, fiziskās aktivitātes un intelektuālo stimulāciju. Tā ir pieeja, kas balstīta uz gadiem ilgiem pētījumiem par dzīvnieku pamatvajadzībām, kā to noteicis WALTHAM Dzīvnieku zinātnes institūts. Tas ir pamats Total 5 formulai, kas izceļ Perfect Fit suņu barību, rūpējoties par suņu veselību un atbalstot to labsajūtu visos dzīves posmos.
Sastāvs:
Kaltētas mājputnu olbaltumvielas (no tām 20% vistas gaļas), kvieši, kukurūza, mājputnu tauki, kaltētas liellopu gaļas olbaltumvielas, biešu mīkstums, vistas aknu hidrolizāts, minerālvielas, saulespuķu eļļa (0,40%), cigoriņu ekstrakts, zivju eļļa.
Kaloriskā vērtība: 401 kcal/100 g
Piedevas / 1 kg:
Antioksidanti; Uztura bagātinātāji: A vitamīns: 8500 SV, D3 vitamīns: 938 SV, E vitamīns: 1100 mg, varš: 9 mg, jods: 2,3 mg, dzelzs: 30 mg, mangāns: 40,5 mg, selēns: 0,15 mg, cinks: 115 mg.

Analītiskās sastāvdaļas (%):
Olbaltumvielu saturs: 29; tauku saturs: 18; neorganiskās vielas: 7,7; jēlšķiedra: 1,8; kalcijs: 1,6; fosfors: 1,2.

Barošanas metode:
Mēs iesakām izbaudīt gan PERFECT FIT™ pilnvērtīgu sauso barību, gan mitro barību.
Ieteicamais barības daudzums sunim dienā:

Sunim ar paredzamo ķermeņa masu 1 kg pieaugušā vecumā: 2 mēnešu vecumā - 25 g barības dienā, sadalot 4 ēdienreizēs, 4 mēnešu vecumā - 35 g barības dienā, sadalot 3 ēdienreizēs, 6 mēnešu vecumā - 35 g barības dienā, sadalot 2 ēdienreizēs.

Sunim ar paredzamo ķermeņa masu 3 kg pieaugušam: 2 mēnešu vecumā 65 g barības dienā, sadalot 4 ēdienreizēs, 4 mēnešu vecumā 80 g barības dienā, sadalot 3 ēdienreizēs, 6 mēnešu vecumā 80 g barības dienā, sadalot 2 ēdienreizēs, 9 mēnešu vecumā 80 g barības dienā, sadalot 2 ēdienreizēs.

Sunim ar paredzamo ķermeņa masu 5 kg pieaugušā vecumā: 2 mēnešu vecumā - 100 g barības dienā, sadalot 4 ēdienreizēs, 4 mēnešu vecumā - 115 g barības dienā, sadalot 3 ēdienreizēs, 6 mēnešu vecumā - 120 g barības dienā, sadalot 2 ēdienreizēs, 9 mēnešu vecumā - 115 g barības dienā, sadalot 2 ēdienreizēs.

Sunim ar paredzamo svaru 7 kg pieaugušā vecumā: 2 mēnešu vecumā - 125 g barības dienā, sadalot 4 ēdienreizēs, 4 mēnešu vecumā - 150 g barības dienā, sadalot 3 ēdienreizēs, 6 mēnešu vecumā - 150 g barības dienā, sadalot 2 ēdienreizēs, 9 mēnešu vecumā - 150 g barības dienā, sadalot 2 ēdienreizēs.

Sunim ar paredzamo ķermeņa masu 10 kg pieaugušā vecumā: 2 mēnešu vecumā - 155 g barības dienā, sadalot 4 ēdienreizēs, 4 mēnešu vecumā - 195 g barības dienā, sadalot 3 ēdienreizēs, 6 mēnešu vecumā - 200 g barības dienā, sadalot 2 ēdienreizēs, 9 mēnešu vecumā - 195 g barības dienā, sadalot 2 ēdienreizēs, 12 mēnešu vecumā - 190 g barības dienā, sadalot 2 ēdienreizēs.

Ļoti jauniem dzīvniekiem suņu barību mīkstina ar ūdeni. Ņemiet vērā pārejas periodu un pielāgojiet barības daudzumu savam sunim, sadalot to ēdienreizēs atbilstoši mājdzīvnieka vajadzībām.
Nodrošiniet suni ar svaigu ūdeni.

Parametri

Iepakojuma svars (kg):
7
Mājdzīvnieka izmērs:
Mazās šķirnes
Zīmols:
PERFECT FIT

Mērķis

Dzīves posms:
Pieaudzis
Mājdzīvnieka vecums no:
12 mēnešu

Sastāvdaļas

Olbaltumvielu veids:
Menca
Kādi ir produktu vērtēšanas noteikumi?

Tikai reģistrēti FERA24.LV klienti, kuri ir iegādājušies produktu, var dot tai vērtējumu. Ar zvaigznītēm norādītais vērtējums ir vidējais no visiem vērtējumiem. Pēc atsauksmju apstrādes mēs publicēsim gan pozitīvus, gan negatīvus vērtējumus.

Atsauksmes

Uzrakstīt atsauksmi

*****

Barība manai sucei ir ļoti garšīga, granulas ir mazas un ne pārāk cietas, piemērotas jaunam purniņam. Es iesaku.

Nesen iegādājāties šo produktu? Palīdziet citiem pircējiem izdarīt pareizo izvēli un pievienot fotoattēlu(-us)?