PERFECT FIT Mature 7+bohatý na kuřecí maso 750g

Producent: PERFECT FIT
46057
5.67

Mēs izsūtām 1-3 dienu laikā

Atlīdzības punkti: 1 punkti
Mūsu klienta fotogrāfijas Mūsu klienta fotogrāfijas

*****

1 Atsauksmes 5 z 5

*****

100%

****

0%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% klientu iesaka šo produktu

Uzrakstīt atsauksmi

Perfect Fit Senior 7+ ir izstrādāts, piedaloties WALTHAM Pet Nutrition Centre veterinārārstiem un uztura speciālistiem. Tā ir garšīga maltīte, kas satur unikālu Total 5 formulu, lai nodrošinātu jūsu vecāka gadagājuma kaķim nepieciešamo veselības aizsardzību katru dienu. Taču Perfect Fit nav tikai Total 5 formula - ar vistas gaļu bagātinātais variants nodrošina 3 papildu priekšrocības, kas saistītas ar jūsu kaķa veselību un dzīvesveidu. Ar šo barību, kas pielāgota jūsu kaķa īpašajām vajadzībām, varat būt droši, ka jūsu kaķis saņem nepieciešamo uzturu.

Priekšrocības, ko sniedz jūsu kaķa barošana ar Perfect Fit Senior 7+:
- Atbalsta fizisko formu: satur dabīgus glikozamīna un omega 3 taukskābju avotus, kas palīdz uzturēt veselas locītavas un nodrošina labu kustīgumu.
- Stipra sirds: ar pievienotu taurīnu - uzturvielu, kas ir būtiska stiprai un veselīgai sirdij.
- Veselīga āda un kažoks: satur biotīnu, cinku un saulespuķu eļļu, kas ir dabīgs omega-6 avots.
Omega-6 taukskābes veselīgai ādai un kažokam.
- Veselīgi urīnceļi: Sastāvs ar sabalansētiem minerāliem, kas veicina veselīgu apakšējo urīnceļu darbību.
- Atbalsta imūnsistēmu: ar taurīnu, palielinātu E vitamīna un C vitamīna antioksidantu daudzumu, kas dabiski atbalsta imūnsistēmu.


Sastāvs: kaltēti mājputnu proteīni1 (no tiem 20% vistas gaļas), kvieši, kukurūzas milti, lūžņu proteīns, sojas proteīns, eļļas un tauki (no tiem 0,40% saulespuķu eļļa, 0,25% zivju eļļa2), sojas milti, kaltēti graudaugu proteīni, aknu hidrolizāts, minerālvielas, celuloze, kaltētas jūraszāles.
1 Dabisks glikozamīna avots.
2 Dabisks omega 3 taukskābju avots.

Kalorijas: 380 kcal/100 g
Piedevas / 1 kg: Antioksidanti; Uztura bagātinātāji: A vitamīns: 8500 SV, B1 vitamīns: 11,4 mg, B2 vitamīns: 19,6 mg, C vitamīns: 455 mg, D3 vitamīns: 938 SV, E vitamīns: 100 mg, biotīns: 0,27 mg, taurīns: 1379 mg, vara sulfāta pentahidrāts: 0,90 mg, kālija jodīds: 0,23 mg, mangāna sulfāta monohidrāts: 24,8 mg, nātrija selenīts: 0,10 mg, cinka sulfāta monohidrāts: 70,1 mg.


Analītiskās sastāvdaļas (%): olbaltumvielas: 38; tauku saturs: 13,0; neorganiskās vielas: 8,0; jēlšķiedra: 3,2; kalcijs: 1,1; fosfors: 0,98.


Barošanas režīms:
Ieteicamais dienas pārtikas daudzums

Tikai sausā pārtika

3 kg smagam kaķim dienā nepieciešams 35 g sausās barības, 4 kg smagam kaķim - 45 g, bet 5 kg smagam kaķim - 50 g sausās barības dienā.


Sausā pārtika un paciņas

3 kg smagam kaķim dienā nepieciešams 15 g sausās barības un 1 paciņa mitras barības, 4 kg smagam kaķim - 15 g sausās barības un pusotrs paciņš, bet 5 kg smagam kaķim - 20 g sausās barības un pusotrs paciņš dienā.

Mēs iesakām barot kaķi ar sauso un mitro pilnvērtīgo barību PERFECT FIT™.

Ņemiet vērā pārejas periodu un pielāgojiet barības daudzumu, sadalot to ēdienreizēs atbilstoši kaķa vajadzībām. Nodrošiniet kaķim svaigu ūdeni, lai tas varētu dzert. Uzglabāt slēgtā traukā sausā un vēsā vietā.

Parametri

Iepakojuma svars (kg):
0.75
Producent:
PERFECT FIT
Kanonisks produkts preču līnijā:

Mērķis

Dzīves posms:
Vecāks
Kādi ir produktu vērtēšanas noteikumi?

Tikai reģistrēti FERA24.LV klienti, kuri ir iegādājušies produktu, var dot tai vērtējumu. Ar zvaigznītēm norādītais vērtējums ir vidējais no visiem vērtējumiem. Pēc atsauksmju apstrādes mēs publicēsim gan pozitīvus, gan negatīvus vērtējumus.

Atsauksmes

Uzrakstīt atsauksmi

*****

Kaķis sajūsmināts.

Nesen iegādājāties šo produktu? Palīdziet citiem pircējiem izdarīt pareizo izvēli un pievienot fotoattēlu(-us)?