IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

Suņu barība bez graudaugiem

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
-78%
RINTI Kennerfleisch Wild boar meža cūka 6x400 g
€11.70 (4.88 € / kg)
€53.34
-79%
RINTI Kennerfleisch ar šķiņķi 12 x 400 g
€21.36 (4.45 € / kg)
€100.08
-76%
RINTI Kennerfleisch Wild boar meža cūka 6x800 g
€19.20 (4.00 € / kg)
€80.34
-77%
RINTI Connoisseur Teļa gaļa 12 x 800 g
€38.04 (3.96 € / kg)
€165.48
-78%
RINTI Kennerfleisch Ham ar šķiņķi 6x400 g
€10.80 (4.50 € / kg)
€50.04
-71%
RINTI Sensible Liellopu gaļa ar rīsiem 12x185 g
€16.80 (7.57 € / kg)
€57.60
-59%
RINTI Kennerfleisch Jūras zivis 12 x 800 g
€59.16 (6.16 € / kg)
€146.04
-76%
RINTI Kennerfleisch Veal teļa gaļa 6 x400 g
€10.80 (4.50 € / kg)
€45.48
-78%
RINTI Kennerfleisch Brieža gaļa 12 x 400 g
€23.16 (4.83 € / kg)
€106.68
-62%
RINTI Kennerfleisch Venison jeleń 6x800 g
€30.90 (6.44 € / kg)
€80.34
-77%
RINTI Kennerfleisch Veal teļa gaļa 6x800 g
€19.20 (4.00 € / kg)
€82.74
-76%
RINTI Kennerfleisch Rumen ar atgremotājiem 6x400 g
€10.80 (4.50 € / kg)
€45.00
-77%
RINTI Kennerfleisch teļa gaļa 12 x 400 g
€21.36 (4.45 € / kg)
€90.96
-89%
RINTI Kennerfleisch Game brieža gaļa 6x800 g
€19.26 (4.01 € / kg)
€179.88
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14