ATGRIEŠNAS GARANTIJA
30 DIENU LAIKĀ!
BEZMAKSAS PIEGĀDE
Pasūtījumiem no 29 EUR

Suņu būdas un būri

Suņu būda var būt lielisks papildu vai galvenais patvēruma avots sunim (protams, ar noteikumu, ka tā ir pareizi izvēlēta un izolēta). Mums ir arī būri, kas lieliski piemēroti transportēšanai, izstādēm vai kucēnu turēšanai mājās.

 

 

Kā izvēlēties savam sunim piemērotu būdu?

Sākumā jums jāizsver, vai sunim vajadzētu dzīvot būdā. Mazākām un maigākām šķirnēm, piemēram, jorkiem, ir mīksts kažoks, un tas viegli atdziest.

Ir jāpiebilst, ka katram sunim vajag savu būdu. Izņēmums ir gadījumi, kad dzīvnieki ir auguši kopā un viens otram patīk, un tādā gadījumā mēs varam izvēlēties dubulto būdu.

Ja būda būs mājdzīvnieka galvenā mājvieta, tai jābūt ļoti labi izolētai un siltinātai. Tomēr pat vislabāk siltinātā būda neizturēs lielu aukstumu. Tad suns ir jāpārvieto uz ērtāku un siltāku vietu.Ir vairāki būdu veidi:

Konstrukcijas ziņā mēs izšķiram:

 

  • klasiskas - vispopulārākais veids, parasti ar slīpu jumtu. Tās ir ļoti pieejamas, taču var būt nepieciešama papildu siltināšana.
  • ar verandu - veranda nodrošina daudz mazāku aukstā gaisa iekļūšanu, tāpēc tā ir lieliska izvēle vēsākām dienām

 

Pēc materiāla veida:

  • koka - tās ir ļoti izturīgas, un koksne parasti ir impregnēta, padarot to izturīgu pret laikapstākļiem - vasarā tās ir vēsas, bet ziemā - siltas. Tās ir ļoti smagas un tāpēc izturīgas pret spēcīgākām vēja brāzmām.
  • plastmasas - priekšrocība ir tā, ka tās ir viegli tīrāmas, taču tās var kļūt pārāk aukstas, īpaši ziemā. Tām bieži vien ir nepieciešama papildu izolācija. Tās ir arī ūdensizturīgas.

 

 

Kā izvēlēties būdas lielumu?

Suņa būdai jābūt konstruētai tā, lai suns bez problēmām varētu tajā ieiet un iziet, apgulties un izstaipīties. Katram dzīvniekam mājoklis jāizvēlas individuāli.

 

 

Kā izvēlēties pareizo suņu būri?

Būris ir ideāls risinājums lielākām šķirnēm un cilvēkiem, kuri vēlas droši ceļot kopā ar savu suņuku. Tie visbiežāk ir izgatavoti no alumīnija, tāpēc ir izturīgas pret bojājumiem un sniedz sunim neierobežotu svaigu gaisu un skatu.

Lai ceļojums būtu vēl ērtāks, būra/ transportēšanas boksa /somas apakšdaļu var izklāt ar mīkstu segu (vēlams tādu, kas sunim asociējas ar mājām) un higiēnisku paliktni, lai novērstu nepatīkamus pārsteigumus.

Attiecībā uz izmēriem, tāpat kā būdas gadījumā, produkta lapā atradīsiet detalizētas vadlīnijas un izmēru tabulu. Tomēr vispārējais noteikums ir tāds, ka sunim jābūt iespējai brīvi ieiet, iziet, apgriezties un ērti apgulties.

Būri būs arī lielisks risinājums kucēniem, īpaši tad, ja jums uz dažām stundām ir jāatstāj māja - tas būs drošs patvērums jūsu kucēnam un aizsardzība pret iespējamiem bojājumiem mājās.

Nav produktu šajā kategorijā