ATGRIEŠNAS GARANTIJA
30 DIENU LAIKĀ!
BEZMAKSAS PIEGĀDE
Pasūtījumiem no 29 EUR

Trainer suņu barība

Trainer barībā jau daudzus gadus tiek izmantotas dabīgas sastāvdaļas, lai nodrošinātu suņiem pareizu uzturu. Piedāvājumā ir sausā barība un mitrā barība suņiem. Suņu saimnieki ar augstām prasībām būs priecīgi uzzināt, ka Trainer izmanto cigoriņus, spirulīnu, linsēklas, raugu un pupiņas.

 

Kuru Trainer barību izvēlēties?

Ir pieejamas vairākas suņu barības produktu līnijas. Natural Trainer ir barība ar svaigu gaļu, kas pielāgota suņa vecumam, t. i., kucēniem, pieaugušajiem un vecākiem suņiem. Fitness 3 Trainer ir vienas dzīvnieku izcelsmes olbaltumvielu avots suņiem ar pārtikas alerģijām un nepanesamību. Pēdējā Trainer suņu barības līnija ir Personal Trainer, kas ir individuālām vajadzībām pielāgota barība, piemēram, barība suņiem ar lieko svaru, barība skaistam kažokam, barība suņiem ar nieru vai zarnu slimībām.

Visos Trainer pārtikas produkti ir bez krāsvielām un konservantiem.

Pilns suņa vēders nozīmē laimīgu suni

Barojot suni, pievērsiet uzmanību dotajam barības daudzumam. Nepietiekams svars mājdzīvniekiem ir tikpat bīstams kā liekais svars, tāpēc īpaša uzmanība jāpievērš tam, lai netiktu pieļautas galējības. Sabalansēta un piemērota maltīte jūsu sunim var palīdzēt sunim nostāties uz kājām un jūtami uzlabot viņa izskatu un veselību.

Nav produktu šajā kategorijā